Companie
Detalii identificare
Nume firmăSALES - ACCOUNT SRL
Cod unic de înregistrare32164249 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013002177355
EUIDROONRC.J2013002177355
Data înființării23.08.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8299
Această clasă include activităţi de servicii suport, cum sunt: -asigurarea rapoartelor integrale şi a înregistrărilor stenodactilografice a procedurilor juridice în direct şi transcrierea ulterioară a materialelor înregistrate, cum ar fi: -servicii de înregistrare sau înregistrare stenodactilografică a lucrărilor din tribunale -servicii de stenografiere publice -captarea în timp real (adică simultană) în circuit închis a transmisiunilor TV în direct a adunărilor, conferinţelor, etc. -servicii de elaborare a codurilor de bare -servicii de imprimare a codurilor de bare -servicii de organizare a strângerii de fonduri pe bază de tarif sau contract -servicii de repunere în posesie -servicii de colectare a monedelor din contoarele parcărilor -activităţi ale vânzătorilor independenţi la licitaţii -administrarea programelor de fidelitate -alte activităţi suport furnizate de obicei întreprinderilor , neclasificate în altă parte Această clasă exclude: -asigurarea de servicii de transcriere a documentelor,
8219 -servicii de înregistrare, post producţie, pe film sau bandă sau servicii de subtitrare,
5912
8219 -servicii de înregistrare, post producţie, pe film sau bandă sau servicii de subtitrare,
5912
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateAlte activitati de servicii suport pentru intreprinderi n.c.a.
Informații de contact
AdresaGloria nr. 48/3, Giroc, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.872
Profit (Lei)
110.344
Număr angajați
2
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.872 | 110.344 | 9.195 | 113.471 | 104.704 | 121.543 | 112.776 | 2 |
| 2023 | 299.924 | 82.583 | 6.882 | 142.983 | 158.733 | 69.265 | 85.015 | 3 |
| 2022 | 299.606 | 138.541 | 11.545 | 213.237 | 213.095 | 139.212 | 140.973 | 3 |
| 2021 | 299.994 | 95.338 | 7.945 | 13.566 | 5.425 | 234.944 | 227.424 | 3 |
| 2020 | 292.638 | 153.621 | 12.802 | 13.079 | 4.095 | 171.375 | 162.686 | 2 |
| 2019 | 267.578 | 36.639 | 3.053 | 75.654 | 5.810 | 108.438 | 38.731 | 3 |
| 2018 | 235.990 | 112.867 | 9.406 | 5.767 | 4.065 | 331.709 | 330.054 | 2 |
| 2017 | 157.665 | 48.720 | 4.060 | 5.263 | 3.455 | 218.585 | 217.087 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
36.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.84%
Lichiditate curentă
1.07
Viteza rotație active
1.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.84%
Profit net per salariat
55.172 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36.8% | 27.53% | 46.24% | 31.78% | 52.5% | 13.69% | 47.83% | 30.9% |
| Marjă profit brut | 37.91% | 28.53% | 47.24% | 32.66% | 53.42% | 14.69% | 48.83% | 31.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.84% | 97.14% | 98.27% | 41.92% | 94.43% | 94.6% | 34.2% | 22.44% |
| Profit net per salariat | 55.172 Lei | 27.528 Lei | 46.180 Lei | 31.779 Lei | 76.811 Lei | 12.213 Lei | 56.434 Lei | 48.720 Lei |
Viteza rotație active
1.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
137.35 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.33 | 1.32 | 0.85 | 1.25 | 1.67 | 2.34 | 0.7 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 906 | 440.1 | 164.8 | 297.48 |
| Durata medie încasare creanțe | 137.35 zile | 2.64 zile | 167.17 zile | 38.17 zile | 65.71 zile | 100.78 zile | 170.89 zile | 250.99 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 149.936 Lei | 99.975 Lei | 99.869 Lei | 99.998 Lei | 146.319 Lei | 89.193 Lei | 117.995 Lei | 157.665 Lei |
Lichiditate curentă
1.07
Lichiditate imediată
1.07
Pondere active imobilizate
46.28%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.07 | 0.48 | 0.65 | 17.32 | 13.1 | 1.43 | 57.52 | 41.53 |
| Lichiditate imediată | 1.07 | 0.48 | 0.65 | 17.32 | 13.08 | 1.43 | 57.27 | 41.43 |
| Pondere active imobilizate | 46.28% | 69.62% | 60.49% | 2.26% | 2.33% | 5.09% | 1.21% | 1.56% |
| Pondere active circulante | 53.72% | 30.38% | 39.51% | 97.74% | 97.67% | 94.91% | 98.79% | 98.44% |
©Firme.ro