Companie
Detalii identificare
Nume firmăACCH AMBIENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 32241902 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/1569/2013
EUIDROONRC.J22/1569/2013
Data înființării13.09.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaGh. Săulescu nr. 43, Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
151.040
Profit (Lei)
-97.234
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.040 | -97.234 | -8.103 | 234.610 | 21.935 | 1.814.300 | 1.601.625 | 1 |
| 2023 | 70.008 | 0 | 0 | 286.550 | 26.332 | 1.959.077 | 1.698.859 | 1 |
| 2022 | 493.856 | 146.719 | 12.227 | 519.013 | 60.355 | 2.286.484 | 1.827.826 | 3 |
| 2021 | 2.428.132 | 7.920 | 660 | 555.267 | 106.339 | 2.130.035 | 1.681.107 | 5 |
| 2020 | 1.088.579 | 75.144 | 6.262 | 792.322 | 187.084 | 2.678.424 | 2.073.186 | 8 |
| 2019 | 963.333 | 150.546 | 12.546 | 603.103 | 227.434 | 2.430.435 | 2.054.766 | 10 |
| 2018 | 2.161.713 | 209.550 | 17.463 | 147.657 | 110.882 | 1.940.994 | 1.904.219 | 11 |
| 2017 | 270.063 | 75.410 | 6.284 | 132.851 | 6.016 | 203.884 | 77.049 | 8 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-64.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.07%
Lichiditate curentă
7.73
Viteza rotație active
0.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-64.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.07%
Profit net per salariat
-97.234 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -64.38% | 0% | 29.71% | 0.33% | 6.9% | 15.63% | 9.69% | 27.92% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 30.74% | 1.16% | 7.71% | 16.43% | 10.61% | 28.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -6.07% | 0% | 8.03% | 0.47% | 3.62% | 7.33% | 11% | 97.87% |
| Profit net per salariat | -97.234 Lei | 0 Lei | 48.906 Lei | 1.584 Lei | 9.393 Lei | 15.055 Lei | 19.050 Lei | 9.426 Lei |
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0.95
Durata medie încasare creanțe
2664.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.08 | 0.04 | 0.21 | 1.09 | 0.38 | 0.36 | 1.05 | 1.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0.95 | 0.35 | 2.83 | 13.79 | 0.62 | 0.56 | 3.11 | 4.92 |
| Durata medie încasare creanțe | 2664.73 zile | 4695.34 zile | 757.35 zile | 78.13 zile | 190.8 zile | 116.69 zile | 7.8 zile | 103.41 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.040 Lei | 70.008 Lei | 164.619 Lei | 485.626 Lei | 136.072 Lei | 96.333 Lei | 196.519 Lei | 33.758 Lei |
Lichiditate curentă
7.73
Lichiditate imediată
7.06
Pondere active imobilizate
1.19%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.73 | 6.84 | 4.41 | 3.84 | 3.38 | 4.03 | 13.15 | 1.53 |
| Lichiditate imediată | 7.06 | 6.13 | 4.07 | 3.52 | 1.17 | 1.18 | 8.44 | 1.12 |
| Pondere active imobilizate | 1.19% | 1.33% | 2.57% | 4.75% | 6.53% | 8.56% | 5.4% | 2.87% |
| Pondere active circulante | 98.81% | 98.67% | 97.43% | 95.25% | 93.47% | 91.44% | 94.6% | 97.13% |
©Firme.ro