Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRECIAN FOOD SRL
Cod unic de înregistrare32274250 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2904/2013
EUIDROONRC.J12/2904/2013
Data înființării23.09.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPoet Grigore Alexandrescu nr. 4-6, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-7.923
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -7.923 | -660 | 19.631 | 766 | 73.368 | 54.827 | 0 |
| 2024 | 46.767 | -15.427 | -1.286 | 17.406 | 6.465 | 73.368 | 62.751 | 1 |
| 2023 | 72.631 | 36.465 | 3.039 | 13.468 | 12.164 | 78.992 | 78.177 | 0 |
| 2022 | 84.806 | 41.466 | 3.456 | 10.771 | 17.863 | 34.090 | 41.712 | 0 |
| 2021 | 55.004 | 26.326 | 2.194 | 0 | 23.562 | 191.803 | 215.666 | 0 |
| 2020 | 30.294 | 13.028 | 1.086 | 0 | 2.828 | 194.349 | 189.340 | 0 |
| 2019 | 92.383 | 45.074 | 3.756 | 0 | 3.327 | 172.204 | 176.312 | 1 |
| 2018 | 80.600 | 23.833 | 1.986 | 1.942 | 3.826 | 128.464 | 131.239 | 1 |
| 2017 | 67.377 | 23.648 | 1.971 | 1.677 | 4.325 | 103.846 | 107.406 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.45%
Lichiditate curentă
3.74
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.45%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -32.99% | 50.21% | 48.9% | 47.86% | 43.01% | 48.79% | 29.57% | 35.1% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 58.43% | 51.83% | 50.53% | 45.24% | 51.84% | 30.57% | 37.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.45% | -24.58% | 46.64% | 99.41% | 12.21% | 6.88% | 25.56% | 18.16% | 22.02% |
| Profit net per salariat | n/a | -15.427 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 45.074 Lei | 23.833 Lei | 23.648 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.59 | 0.8 | 1.63 | 0.26 | 0.15 | 0.53 | 0.61 | 0.62 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 445.91 zile | 202.69 zile | 4.53 zile | 3.26 zile | 7.42 zile | 0.44 zile | 0.1 zile | 1.14 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 46.767 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 92.383 Lei | 80.600 Lei | 67.377 Lei |
Lichiditate curentă
3.74
Lichiditate imediată
3.74
Pondere active imobilizate
1.03%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.74 | 4.22 | 5.87 | 3.16 | 0 | 0 | 0 | 66.15 | 61.92 |
| Lichiditate imediată | 3.74 | 4.22 | 5.87 | 3.16 | 0 | 0 | 0 | 66.15 | 61.92 |
| Pondere active imobilizate | 1.03% | 8.1% | 13.34% | 34.38% | 10.94% | 1.43% | 1.9% | 2.89% | 4% |
| Pondere active circulante | 98.97% | 91.9% | 86.66% | 65.62% | 89.06% | 98.57% | 98.1% | 97.11% | 96% |
©Firme.ro