Companie
Detalii identificare
Nume firmăINTELLIGENT CREATIVE CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare32354162 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ51/391/2013
EUIDROONRC.J51/391/2013
Data înființării15.10.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaPescarilor nr. 1 B, Olteniţa, Călăraşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.741
Profit (Lei)
8.640
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.741 | 8.640 | 720 | 8.768 | 0 | 27.560 | 18.792 | 0 |
| 2023 | 83.003 | 66.359 | 5.530 | 16.943 | 0 | 127.094 | 110.151 | 0 |
| 2022 | 118.478 | 107.361 | 8.947 | 18.368 | 0 | 142.160 | 107.792 | 0 |
| 2021 | 201.477 | 191.291 | 15.941 | 19.099 | 0 | 211.530 | 192.431 | 0 |
| 2020 | 94.000 | 87.273 | 7.273 | 28.462 | 0 | 189.601 | 161.139 | 0 |
| 2019 | 136.664 | 123.179 | 10.265 | 27.490 | 0 | 173.857 | 123.867 | 0 |
| 2018 | 69.660 | 57.637 | 4.803 | 26.429 | 0 | 152.917 | 99.488 | 0 |
| 2017 | 96.267 | 79.488 | 6.624 | 25.045 | 49 | 124.847 | 81.851 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
54.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.98%
Lichiditate curentă
3.14
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
54.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.98%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 54.89% | 79.95% | 90.62% | 94.94% | 92.84% | 90.13% | 82.74% | 82.57% |
| Marjă profit brut | 65.09% | 93.05% | 93.56% | 97.88% | 95.59% | 93.13% | 85.74% | 85.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.98% | 60.24% | 99.6% | 99.41% | 54.16% | 99.44% | 57.93% | 97.11% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 79.488 Lei |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.65 | 0.83 | 0.95 | 0.5 | 0.79 | 0.46 | 0.77 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 203.97 zile | 3.85 zile | 3.88 zile | 2.98 zile | 75.98 zile | 21.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 96.267 Lei |
Lichiditate curentă
3.14
Lichiditate imediată
3.14
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.14 | 7.5 | 7.74 | 11.08 | 6.66 | 6.32 | 5.79 | 4.98 |
| Lichiditate imediată | 3.14 | 7.5 | 7.74 | 11.08 | 6.66 | 6.32 | 5.79 | 4.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.04% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.96% |
©Firme.ro