Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARARIA COMIMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 32408122 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/1732/2013
EUIDROONRC.J5/1732/2013
Data înființării29.10.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaGepiu nr. 605N, Gepiu, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.500
Profit (Lei)
8.356
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.500 | 8.356 | 696 | 4.013 | 0 | 185.977 | 181.964 | 0 |
| 2023 | 38.100 | 18.489 | 1.541 | 7.437 | 0 | 181.044 | 173.607 | 0 |
| 2022 | 72.000 | 0 | 0 | 24.163 | 0 | 179.281 | 155.118 | 0 |
| 2021 | 104.615 | 0 | 0 | 1.079 | 18.266 | 151.077 | 168.264 | 1 |
| 2020 | 363.991 | 295.312 | 24.609 | 102.433 | 25.224 | 315.335 | 238.126 | 1 |
| 2019 | 166.674 | 0 | 0 | 206.602 | 35.862 | 113.554 | -57.186 | 0 |
| 2018 | 82.107 | 5.843 | 487 | 49.990 | 34.363 | 42.164 | 26.537 | 0 |
| 2017 | 107.618 | 16.120 | 1.343 | 36.371 | 30.659 | 26.406 | 20.694 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.59%
Lichiditate curentă
46.34
Viteza rotație active
0.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.59%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.06% | 48.53% | 0% | 0% | 81.13% | 0% | 7.12% | 14.98% |
| Marjă profit brut | 17.52% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.59% | 10.65% | 0% | 0% | 100% | 0% | 22.02% | 77.9% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 295.312 Lei | n/a | n/a | 16.120 Lei |
Viteza rotație active
0.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1116.89 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.3 | 0.21 | 0.4 | 0.62 | 1.07 | 1.12 | 1.07 | 1.89 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1116.89 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 104.615 Lei | 363.991 Lei | n/a | n/a | 107.618 Lei |
Lichiditate curentă
46.34
Lichiditate imediată
46.34
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 46.34 | 24.34 | 7.42 | 140.02 | 3.08 | 0.55 | 0.84 | 0.73 |
| Lichiditate imediată | 46.34 | 24.34 | 7.42 | 140.02 | 3.08 | 0.55 | 0.84 | 0.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 10.79% | 7.41% | 24% | 44.9% | 53.73% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 89.21% | 92.59% | 76% | 55.1% | 46.27% |
©Firme.ro