Companie
Detalii identificare
Nume firmăSQUASH FEVER SRL
Cod unic de înregistrare RO 32420703 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/927/2013
EUIDROONRC.J24/927/2013
Data înființării31.10.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9311
Această clasă include:
- exploatarea instalaţiilor destinate evenimentelor sportive desfăşurate în sală sau în aer liber: -stadioane de fotbal, hockey, cricket, rugby -piste pentru cursele de automobile, câini, cai -bazine de înot şi stadioane -stadioane de atletism -arene şi stadioane pentru sporturi de iarnă -arene de hochei pe gheaţă -arene de box -terenuri de golf -piste de popice -organizarea activităţilor sportive în săli sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către întreprinzători care dispun de instalaţii proprii Această clasă include administrarea şi asigurarea personalului pentru a pune în funcţiune aceste facilităţi. Această clasă exclude: -funcţionarea de schi-lifturi pentru schiuri,
4939 -activităţi de închiriere de echipament recreativ şi sportiv,
7721 -activităţi ale centrelor de fitness,
9313 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
- exploatarea instalaţiilor destinate evenimentelor sportive desfăşurate în sală sau în aer liber: -stadioane de fotbal, hockey, cricket, rugby -piste pentru cursele de automobile, câini, cai -bazine de înot şi stadioane -stadioane de atletism -arene şi stadioane pentru sporturi de iarnă -arene de hochei pe gheaţă -arene de box -terenuri de golf -piste de popice -organizarea activităţilor sportive în săli sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către întreprinzători care dispun de instalaţii proprii Această clasă include administrarea şi asigurarea personalului pentru a pune în funcţiune aceste facilităţi. Această clasă exclude: -funcţionarea de schi-lifturi pentru schiuri,
4939 -activităţi de închiriere de echipament recreativ şi sportiv,
7721 -activităţi ale centrelor de fitness,
9313 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale bazelor sportive
Informații de contact
AdresaMatei Basarab nr. 1, Baia Mare, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
37.769
Profit (Lei)
4.304
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.769 | 4.304 | 359 | 195.327 | 36.557 | 66.720 | -92.050 | 0 |
| 2023 | 57.302 | 8.486 | 707 | 196.556 | 43.520 | 56.682 | -96.354 | 1 |
| 2022 | 62.909 | 10.626 | 886 | 198.429 | 53.049 | 40.539 | -104.841 | 1 |
| 2021 | 42.759 | 0 | 0 | 214.650 | 62.577 | 36.144 | -115.929 | 1 |
| 2020 | 26.140 | 0 | 0 | 207.844 | 78.885 | 45.108 | -83.851 | 1 |
| 2019 | 25.597 | 0 | 0 | 203.021 | 93.040 | 41.688 | -68.293 | 1 |
| 2018 | 17.395 | 0 | 0 | 185.102 | 107.846 | 30.398 | -46.858 | 1 |
| 2017 | 26.280 | 0 | 0 | 126.767 | 65.087 | 25.938 | -35.742 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.68%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
0.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.68%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.4% | 14.81% | 16.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 13.21% | 17.63% | 19.89% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.68% | -8.81% | -10.14% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 8.486 Lei | 10.626 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
2.47
Durata medie încasare creanțe
81.52 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.37 | 0.57 | 0.67 | 0.43 | 0.21 | 0.19 | 0.13 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 2.47 | 4.48 | 5.05 | 3.05 | 3.32 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 81.52 zile | 66.19 zile | 85.75 zile | 180.53 zile | 335.06 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 57.302 Lei | 62.909 Lei | 42.759 Lei | 26.140 Lei | 25.597 Lei | 17.395 Lei | 26.280 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
35.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 0.29 | 0.2 | 0.17 | 0.22 | 0.21 | 0.16 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.22 | 0.14 | 0.1 | 0.18 | 0.21 | 0.16 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 35.4% | 43.43% | 56.68% | 63.39% | 63.62% | 69.06% | 78.01% | 71.5% |
| Pondere active circulante | 64.6% | 56.57% | 43.32% | 36.61% | 36.38% | 30.94% | 21.99% | 28.5% |
©Firme.ro