Companie
Detalii identificare
Nume firmăALBENASIL SRL
Cod unic de înregistrare32441439 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/1138/2013
EUIDROONRC.J26/1138/2013
Data înființării06.11.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaNicolae Grigorescu nr. 86, Luduş, Mureş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.379
Profit (Lei)
1.421
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.379 | 1.421 | 118 | 502 | 0 | 30.443 | 30.128 | 0 |
| 2023 | 18.359 | 6.766 | 564 | 1.898 | 0 | 30.605 | 28.707 | 0 |
| 2022 | 7.605 | 4.328 | 361 | 400 | 0 | 22.341 | 21.941 | 0 |
| 2021 | 5.614 | 3.589 | 299 | 25 | 0 | 17.638 | 17.613 | 0 |
| 2020 | 9.930 | 5.081 | 423 | 150 | 0 | 14.174 | 14.024 | 0 |
| 2019 | 4.729 | 1.981 | 165 | 51 | 0 | 8.994 | 8.943 | 0 |
| 2018 | 6.367 | 2.600 | 217 | 66 | 0 | 7.028 | 6.962 | 0 |
| 2017 | 10.857 | 3.025 | 252 | 127 | 0 | 4.489 | 4.362 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.72%
Lichiditate curentă
60.64
Viteza rotație active
0.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.72%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.49% | 36.85% | 56.91% | 63.93% | 51.17% | 41.89% | 40.84% | 27.86% |
| Marjă profit brut | 20.63% | 48.09% | 56.91% | 63.93% | 52.92% | 44.89% | 43.84% | 30.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.72% | 23.57% | 19.73% | 20.38% | 36.23% | 22.15% | 37.35% | 69.35% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.37 | 0.6 | 0.34 | 0.32 | 0.7 | 0.53 | 0.91 | 2.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0.14 zile | 0.2 zile | 0.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
60.64
Lichiditate imediată
60.64
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 60.64 | 16.12 | 55.85 | 705.52 | 94.49 | 176.35 | 106.48 | 35.35 |
| Lichiditate imediată | 60.64 | 16.12 | 55.85 | 705.52 | 94.49 | 176.35 | 106.48 | 35.35 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro