Companie
Detalii identificare
Nume firmăAVANTGARDE PROPERTY CONSULTANCY SRL
Cod unic de înregistrare32453255 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13877/2013
EUIDROONRC.J40/13877/2013
Data înființării11.11.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
Adresa13 Septembrie nr. 110, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
202.432
Profit (Lei)
25.458
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202.432 | 25.458 | 2.122 | 5.113 | 26.004 | 31.596 | 52.487 | 1 |
| 2024 | 201.460 | 15.863 | 1.322 | 58.445 | 26.004 | 18.678 | 27.029 | 1 |
| 2023 | 227.492 | 105.787 | 8.816 | 3.155 | 32.441 | 87.668 | 116.954 | 0 |
| 2022 | 14.762 | 0 | 0 | 30.658 | 32.456 | 9.369 | 11.167 | 0 |
| 2021 | 116.149 | 40.569 | 3.381 | 26.955 | 18.534 | 83.150 | 74.729 | 1 |
| 2020 | 850 | 0 | 0 | 11.707 | 14.715 | 150.135 | 153.143 | 1 |
| 2019 | 14.325 | 1.533 | 128 | 7.709 | 2.999 | 181.805 | 177.095 | 1 |
| 2018 | 32.862 | 22.134 | 1.845 | 3.380 | 6.524 | 171.914 | 175.562 | 0 |
| 2017 | 24.970 | 18.659 | 1.555 | 290 | 3.750 | 149.464 | 153.428 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.5%
Lichiditate curentă
6.18
Viteza rotație active
3.51
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.5%
Profit net per salariat
25.458 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.58% | 7.87% | 46.5% | 0% | 34.93% | 0% | 10.7% | 67.35% | 74.73% |
| Marjă profit brut | 13.58% | 8.87% | 47.5% | 0% | 38.06% | 0% | 12.2% | 70.35% | 77.73% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.5% | 58.69% | 90.45% | 0% | 54.29% | 0% | 0.87% | 12.61% | 12.16% |
| Profit net per salariat | 25.458 Lei | 15.863 Lei | n/a | n/a | 40.569 Lei | 0 Lei | 1.533 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.51
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.51 | 4.51 | 1.89 | 0.35 | 1.14 | 0.01 | 0.08 | 0.18 | 0.16 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 24.42 | 0 | 1.91 | 219.15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1.81 zile | 110.23 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 363.57 zile | 53.61 zile | 67.21 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 202.432 Lei | 201.460 Lei | n/a | n/a | 116.149 Lei | 850 Lei | 14.325 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
6.18
Lichiditate imediată
6.18
Pondere active imobilizate
45.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.18 | 0.32 | 27.79 | 0.31 | 3.08 | 12.82 | 23.58 | 50.86 | 515.39 |
| Lichiditate imediată | 6.18 | 0.18 | 27.79 | 0.05 | 3.07 | 12.82 | 23.58 | 50.86 | 515.39 |
| Pondere active imobilizate | 45.15% | 58.2% | 27.01% | 77.6% | 18.23% | 8.93% | 1.62% | 3.66% | 2.45% |
| Pondere active circulante | 54.85% | 41.8% | 72.99% | 22.4% | 81.77% | 91.07% | 98.38% | 96.34% | 97.55% |
©Firme.ro