Companie
Detalii identificare
Nume firmăBETEL DIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare32472303 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/666/2013
EUIDROONRC.J6/666/2013
Data înființării14.11.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaŞtefan Octavian Iosif nr. 8, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.971
Profit (Lei)
2.211
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.971 | 2.211 | 184 | 38.112 | 0 | 48.337 | 10.225 | 0 |
| 2023 | 50.189 | 11.293 | 941 | 0 | 0 | 46.014 | 46.014 | 0 |
| 2022 | 56.087 | 19.798 | 1.650 | 340 | 504 | 70.557 | 70.721 | 0 |
| 2021 | 48.246 | 19.389 | 1.616 | 1.269 | 0 | 52.192 | 50.923 | 0 |
| 2020 | 35.496 | 15.603 | 1.300 | 283 | 6.347 | 46.187 | 52.251 | 0 |
| 2019 | 60.238 | 20.878 | 1.740 | 9.433 | 15.031 | 31.050 | 36.648 | 0 |
| 2018 | 35.168 | 20.312 | 1.693 | 26.415 | 23.770 | 23.415 | 20.770 | 1 |
| 2017 | 33.352 | 9.819 | 818 | 270 | 722 | 6.406 | 6.858 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.62%
Lichiditate curentă
1.27
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.62%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.51% | 22.5% | 35.3% | 40.19% | 43.96% | 34.66% | 57.76% | 29.44% |
| Marjă profit brut | 10.1% | 26.69% | 38.24% | 40.75% | 46.83% | 37.66% | 60.88% | 32.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.62% | 24.54% | 27.99% | 38.08% | 29.86% | 56.97% | 97.79% | 100% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 20.312 Lei | 9.819 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 1.09 | 0.79 | 0.92 | 0.68 | 1.31 | 0.75 | 4.68 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1.33 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 35.168 Lei | 33.352 Lei |
Lichiditate curentă
1.27
Lichiditate imediată
1.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.27 | 0 | 207.52 | 41.13 | 163.2 | 3.29 | 0.89 | 23.73 |
| Lichiditate imediată | 1.27 | 0 | 207.52 | 41.13 | 163.2 | 3.29 | 0.89 | 23.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.71% | 0% | 12.08% | 32.62% | 50.38% | 10.13% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.29% | 100% | 87.92% | 67.38% | 49.62% | 89.87% |
©Firme.ro