Companie
Detalii identificare
Nume firmăALMAZ DESIGN MANAGEMENT SRL
Cod unic de înregistrare RO 32538696 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/14813/2013
EUIDROONRC.J40/14813/2013
Data înființării02.12.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaGrigore Gafencu nr. 49-57, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.527.856
Profit (Lei)
-60.191
Număr angajați
9
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.527.856 | -60.191 | -5.016 | 3.658.580 | 476.295 | 1.920.136 | -1.263.640 | 9 |
| 2024 | 732.868 | -397.052 | -33.088 | 4.635.028 | 142.534 | 3.290.981 | -1.203.449 | 8 |
| 2023 | 856.696 | 0 | 0 | 2.448.963 | 173.646 | 1.470.827 | -806.397 | 8 |
| 2022 | 1.287.064 | 0 | 0 | 2.465.871 | 207.828 | 1.586.553 | -669.860 | 7 |
| 2021 | 1.439.243 | 37.622 | 3.135 | 2.146.673 | 13.132 | 1.550.106 | -583.270 | 7 |
| 2020 | 808.713 | 0 | 0 | 1.841.283 | 11.055 | 1.209.762 | -620.893 | 5 |
| 2019 | 350.106 | 0 | 0 | 1.715.199 | 13.557 | 1.178.357 | -489.401 | 6 |
| 2018 | 1.138.136 | 0 | 0 | 1.348.354 | 28.862 | 1.241.269 | -78.195 | 9 |
| 2017 | 1.441.822 | 292.769 | 24.397 | 1.298.998 | 30.536 | 1.338.369 | 69.907 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.76%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
0.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.76%
Profit net per salariat
-6.688 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.94% | -54.18% | 0% | 0% | 2.61% | 0% | 0% | 0% | 20.31% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 3.59% | 0% | 0% | 0% | 21.31% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.76% | 32.99% | 0% | 0% | -6.45% | 0% | 0% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | -6.688 Lei | -49.632 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.375 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 48.795 Lei |
Viteza rotație active
0.64
Viteza rotație stocuri
1.3
Durata medie încasare creanțe
151.67 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.64 | 0.21 | 0.52 | 0.72 | 0.92 | 0.66 | 0.29 | 0.9 | 1.05 |
| Viteza rotație stocuri | 1.3 | 0.62 | 0.8 | 1.15 | 1.36 | 1.14 | 0.52 | 1.87 | 1.91 |
| Durata medie încasare creanțe | 151.67 zile | 231.45 zile | 151.9 zile | 99.74 zile | 87.96 zile | 180.43 zile | 494.58 zile | 201.95 zile | 131.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 169.762 Lei | 91.609 Lei | 107.087 Lei | 183.866 Lei | 205.606 Lei | 161.743 Lei | 58.351 Lei | 126.460 Lei | 240.304 Lei |
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.2
Pondere active imobilizate
19.88%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.52 | 0.71 | 0.6 | 0.64 | 0.72 | 0.66 | 0.69 | 0.92 | 1.03 |
| Lichiditate imediată | 0.2 | 0.45 | 0.16 | 0.19 | 0.23 | 0.27 | 0.29 | 0.47 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 19.88% | 4.15% | 10.56% | 11.58% | 0.84% | 0.91% | 1.14% | 2.27% | 2.23% |
| Pondere active circulante | 80.12% | 95.85% | 89.44% | 88.42% | 99.16% | 99.09% | 98.86% | 97.73% | 97.77% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxxx Xxxxx
Xxxxx Xxxxx
Departament:
-
Email:
Xxxxx*xxxxx*Xxxxx*xx
3 surse
