Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONPAF CONSULTING SRL
Cod unic de înregistrare32573642 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/15246/2013
EUIDROONRC.J40/15246/2013
Data înființării11.12.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaBerceni nr. 3, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
165.625
Profit (Lei)
120.421
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 165.625 | 120.421 | 10.035 | 5.562 | 0 | 126.223 | 120.661 | 1 |
| 2023 | 119.870 | 80.471 | 6.706 | 10.038 | 0 | 116.599 | 106.561 | 1 |
| 2022 | 128.555 | 123.691 | 10.308 | 6.425 | 0 | 130.356 | 123.931 | 1 |
| 2021 | 117.340 | 113.434 | 9.453 | 582 | 0 | 114.305 | 113.723 | 0 |
| 2020 | 18.900 | 18.020 | 1.502 | 7.225 | 0 | 32.314 | 25.089 | 0 |
| 2019 | 39.965 | 38.366 | 3.197 | 638 | 0 | 147.707 | 147.069 | 0 |
| 2018 | 60.048 | 57.971 | 4.831 | 1.669 | 0 | 110.372 | 108.703 | 0 |
| 2017 | 76.112 | 73.232 | 6.103 | 1.252 | 0 | 74.684 | 73.432 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
72.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Lichiditate curentă
22.69
Viteza rotație active
1.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
72.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.8%
Profit net per salariat
120.421 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 72.71% | 67.13% | 96.22% | 96.67% | 95.34% | 96% | 96.54% | 96.22% |
| Marjă profit brut | 73.69% | 68.01% | 99.22% | 99.61% | 98.24% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.8% | 75.52% | 99.81% | 99.75% | 71.82% | 26.09% | 53.33% | 99.73% |
| Profit net per salariat | 120.421 Lei | 80.471 Lei | 123.691 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.31
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
257.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.31 | 1.03 | 0.99 | 1.03 | 0.58 | 0.27 | 0.54 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 257.09 zile | 158.78 zile | 276.05 zile | 1.15 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 165.625 Lei | 119.870 Lei | 128.555 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
22.69
Lichiditate imediată
22.69
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.69 | 11.62 | 20.29 | 196.4 | 4.47 | 231.52 | 66.13 | 59.65 |
| Lichiditate imediată | 22.69 | 11.62 | 20.29 | 196.4 | 4.47 | 231.52 | 66.13 | 59.65 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro