Companie
Detalii identificare
Nume firmăALYDEEA VANZARI SRL
Cod unic de înregistrare32664058 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/367/2014
EUIDROONRC.J40/367/2014
Data înființării16.01.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4775
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
-vânzarea cu amănuntul a articolelor de parfumerie, cosmetică şi a articolelor de toaletă
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al produselor cosmetice si de parfumerie, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaRăsăritului nr. 4, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
164.028
Profit (Lei)
16.946
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 164.028 | 16.946 | 1.412 | 419.777 | 0 | 305.837 | -113.940 | 1 |
| 2024 | 108.017 | 1.115 | 93 | 377.904 | 0 | 247.608 | -130.296 | 1 |
| 2023 | 67.749 | 0 | 0 | 291.147 | 0 | 159.736 | -131.411 | 1 |
| 2022 | 95.263 | 0 | 0 | 191.688 | 0 | 101.716 | -89.972 | 1 |
| 2021 | 79.871 | 0 | 0 | 93.946 | 0 | 49.941 | -44.005 | 1 |
| 2020 | 77.700 | -57.806 | -4.817 | 539.816 | 0 | 265.326 | -274.490 | 3 |
| 2019 | 94.556 | -35.817 | -2.985 | 435.771 | 0 | 219.087 | -216.684 | 2 |
| 2018 | 75.622 | -58.324 | -4.860 | 324.270 | 0 | 143.403 | -180.867 | 2 |
| 2017 | 90.291 | -44.298 | -3.692 | 194.360 | 0 | 71.817 | -122.543 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.87%
Lichiditate curentă
0.73
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.87%
Profit net per salariat
16.946 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.33% | 1.03% | 0% | 0% | 0% | -74.4% | -37.88% | -77.13% | -49.06% |
| Marjă profit brut | 12.23% | 1.44% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.87% | -0.86% | 0% | 0% | 0% | 21.06% | 16.53% | 32.25% | 36.15% |
| Profit net per salariat | 16.946 Lei | 1.115 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | -19.269 Lei | -17.909 Lei | -29.162 Lei | -22.149 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0.55
Durata medie încasare creanțe
0.51 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.44 | 0.42 | 0.94 | 1.6 | 0.29 | 0.43 | 0.53 | 1.26 |
| Viteza rotație stocuri | 0.55 | 0.44 | 0.42 | 0.96 | 1.69 | 0.3 | 0.44 | 0.55 | 1.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.51 zile | 0.04 zile | 0.06 zile | 5.12 zile | 6.59 zile | 28.19 zile | 23.16 zile | 28.96 zile | 24.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 164.028 Lei | 108.017 Lei | 67.749 Lei | 95.263 Lei | 79.871 Lei | 25.900 Lei | 47.278 Lei | 37.811 Lei | 45.146 Lei |
Lichiditate curentă
0.73
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.73 | 0.66 | 0.55 | 0.53 | 0.53 | 0.49 | 0.5 | 0.44 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.03 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro