Companie
Detalii identificare
Nume firmăJHSS IMPERIAL SRL
Cod unic de înregistrare32669691 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/115/2014
EUIDROONRC.J12/115/2014
Data înființării17.01.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaLivezii nr. 48, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.694
Profit (Lei)
967
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.694 | 967 | 81 | 13.035 | 0 | 4.806 | -7.621 | 1 |
| 2023 | 15.979 | 0 | 0 | 10.951 | 0 | 1.922 | -8.588 | 0 |
| 2022 | 19.394 | 3.230 | 269 | 11.154 | 0 | 3.335 | -7.286 | 0 |
| 2021 | 8.702 | 0 | 0 | 17.809 | 2.334 | 4.502 | -10.516 | 0 |
| 2020 | 8.472 | 0 | 0 | 8.728 | 9.334 | 1.024 | 1.860 | 0 |
| 2019 | 50.782 | 0 | 0 | 9.309 | 16.334 | 5.185 | 12.607 | 1 |
| 2018 | 52.809 | 0 | 0 | 18.327 | 23.334 | 8.000 | 13.353 | 1 |
| 2017 | 48.163 | 2.964 | 247 | 2.130 | 0 | 16.060 | 14.386 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.69%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
4.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12.69%
Profit net per salariat
967 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.91% | 0% | 16.65% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.15% |
| Marjă profit brut | 9.39% | 0% | 16.65% | 0% | 0% | 0% | 0% | 7.15% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12.69% | 0% | -44.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 20.6% |
| Profit net per salariat | 967 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 2.964 Lei |
Viteza rotație active
4.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
15.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.1 | 8.31 | 5.82 | 1.27 | 0.82 | 2.36 | 1.69 | 3 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 775.76 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 15.18 zile | 0 zile | 0.94 zile | 2.1 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 19.694 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 50.782 Lei | 52.809 Lei | 48.163 Lei |
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.37 | 0.18 | 0.3 | 0.25 | 0.12 | 0.56 | 0.44 | 7.54 |
| Lichiditate imediată | 0.37 | 0.18 | 0.3 | 0.25 | 0.12 | 0.56 | 0.44 | 7.54 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 34.14% | 90.11% | 75.91% | 74.47% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 65.86% | 9.89% | 24.09% | 25.53% | 100% |
©Firme.ro