Companie
Detalii identificare
Nume firmăGAMIO CONSULTING SERVICES SRL
Cod unic de înregistrare RO 32684055 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/586/2014
EUIDROONRC.J40/586/2014
Data înființării21.01.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7320
Această clasă include:
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateActivitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice
Informații de contact
AdresaBerveni nr. 8, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
464.451
Profit (Lei)
231.869
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 464.451 | 231.869 | 19.322 | 114.349 | 69.137 | 277.321 | 232.109 | 1 |
| 2024 | 425.211 | 254.073 | 21.173 | 130.850 | 90.882 | 294.281 | 254.313 | 1 |
| 2023 | 245.865 | 100.084 | 8.340 | 9.645 | 39.611 | 92.836 | 122.802 | 1 |
| 2022 | 227.319 | 0 | 0 | 16.978 | 55.964 | 53.731 | 92.717 | 0 |
| 2021 | 340.730 | 31.665 | 2.639 | 279.798 | 136.913 | 321.342 | 178.457 | 0 |
| 2020 | 363.650 | 11.605 | 967 | 112.674 | 102.548 | 157.138 | 147.012 | 0 |
| 2019 | 152.092 | 97.386 | 8.116 | 137.496 | 137.665 | 135.238 | 135.407 | 0 |
| 2018 | 139.436 | 37.781 | 3.148 | 274.827 | 204.558 | 108.290 | 38.021 | 0 |
| 2017 | 344.451 | 292.660 | 24.388 | 6.999 | 164.660 | 135.239 | 292.900 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
49.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
2.43
Viteza rotație active
1.34
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
49.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
231.869 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 49.92% | 59.75% | 40.71% | 0% | 9.29% | 3.19% | 64.03% | 27.1% | 84.96% |
| Marjă profit brut | 51.73% | 61.52% | 49.09% | 0% | 12.67% | 6.02% | 72.65% | 30.1% | 87.96% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.91% | 81.5% | 0% | 17.74% | 7.89% | 71.92% | 99.37% | 99.92% |
| Profit net per salariat | 231.869 Lei | 254.073 Lei | 100.084 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.34
Viteza rotație stocuri
48.61
Durata medie încasare creanțe
160.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.34 | 1.1 | 1.86 | 2.07 | 0.74 | 1.4 | 0.56 | 0.45 | 1.15 |
| Viteza rotație stocuri | 48.61 | 73.86 | 635.31 | 14.76 | 2 | 12.79 | 4.56 | 70.32 | 206.13 |
| Durata medie încasare creanțe | 160.52 zile | 203.44 zile | 50.81 zile | 3.94 zile | 5.3 zile | 7.11 zile | 8.57 zile | 180.31 zile | 4.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 464.451 Lei | 425.211 Lei | 245.865 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.43
Lichiditate imediată
2.34
Pondere active imobilizate
19.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.43 | 2.25 | 9.63 | 3.16 | 1.15 | 1.39 | 0.98 | 0.39 | 19.32 |
| Lichiditate imediată | 2.34 | 2.2 | 9.59 | 2.26 | 0.54 | 1.14 | 0.74 | 0.39 | 19.08 |
| Pondere active imobilizate | 19.96% | 23.6% | 29.91% | 51.02% | 29.88% | 39.49% | 50.44% | 65.39% | 54.91% |
| Pondere active circulante | 80.04% | 76.4% | 70.09% | 48.98% | 70.12% | 60.51% | 49.56% | 34.61% | 45.09% |
©Firme.ro