Companie
Detalii identificare
Nume firmăKRYS MARYO AISLAMENTOS SRL
Cod unic de înregistrare RO 32689958 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/94/2014
EUIDROONRC.J3/94/2014
Data înființării22.01.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.449.379
Profit (Lei)
204.837
Număr angajați
13
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.449.379 | 204.837 | 17.070 | 5.244.534 | 2.707.318 | 1.775.545 | -261.139 | 13 |
| 2023 | 1.985.109 | 207.823 | 17.319 | 5.849.069 | 3.145.615 | 2.225.348 | -465.977 | 16 |
| 2022 | 1.679.701 | -1.377.403 | -114.784 | 5.424.838 | 1.899.159 | 2.842.638 | -673.801 | 16 |
| 2021 | 4.148.473 | -216.151 | -18.013 | 5.908.026 | 2.258.779 | 4.352.344 | 703.602 | 25 |
| 2020 | 7.120.216 | 929.648 | 77.471 | 4.775.360 | 2.133.383 | 3.561.729 | 919.752 | 23 |
| 2019 | 1.791.724 | 91.079 | 7.590 | 1.219.646 | 760.694 | 449.056 | -9.896 | 15 |
| 2018 | 1.080.027 | 109.566 | 9.131 | 952.000 | 655.363 | 195.662 | -100.975 | 12 |
| 2017 | 1.159.538 | 0 | 0 | 664.350 | 261.511 | 191.728 | -210.540 | 15 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.44%
Lichiditate curentă
0.34
Viteza rotație active
0.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.44%
Profit net per salariat
15.757 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.36% | 10.47% | -82% | -5.21% | 13.06% | 5.08% | 10.14% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.96% | 11.93% | 0% | 0% | 13.55% | 6.09% | 11.2% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -78.44% | -44.6% | 100% | -30.72% | 100% | -920.36% | -108.51% | 0% |
| Profit net per salariat | 15.757 Lei | 12.989 Lei | -86.088 Lei | -8.646 Lei | 40.419 Lei | 6.072 Lei | 9.131 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.55
Viteza rotație stocuri
2.67
Durata medie încasare creanțe
114.61 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.55 | 0.37 | 0.35 | 0.63 | 1.25 | 1.48 | 1.27 | 2.56 |
| Viteza rotație stocuri | 2.67 | 2.93 | 0.89 | 1.98 | 5.59 | 5.94 | 7.02 | 33.47 |
| Durata medie încasare creanțe | 114.61 zile | 276.15 zile | 300.7 zile | 234.04 zile | 115.23 zile | 66.67 zile | 40.38 zile | 44.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 188.414 Lei | 124.069 Lei | 104.981 Lei | 165.939 Lei | 309.575 Lei | 119.448 Lei | 90.002 Lei | 77.303 Lei |
Lichiditate curentă
0.34
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
60.39%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.34 | 0.38 | 0.52 | 0.74 | 0.75 | 0.37 | 0.21 | 0.29 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.26 | 0.18 | 0.38 | 0.48 | 0.12 | 0.04 | 0.24 |
| Pondere active imobilizate | 60.39% | 58.57% | 40.05% | 34.17% | 37.46% | 62.88% | 77.01% | 57.7% |
| Pondere active circulante | 39.61% | 41.43% | 59.95% | 65.83% | 62.54% | 37.12% | 22.99% | 42.3% |
©Firme.ro