Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOSCADA SRL
Cod unic de înregistrare RO 32732977 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/185/2014
EUIDROONRC.J13/185/2014
Data înființării03.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaPanselelor nr. 1, Eforie Nord, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
6.353
Profit (Lei)
1.175
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.353 | 1.175 | 98 | 38.178 | 2.156 | -17.955 | -53.977 | 0 |
| 2024 | 165.271 | 49.797 | 4.150 | 73.995 | 2.513 | 16.330 | -55.152 | 1 |
| 2023 | 234.823 | 0 | 0 | 189.112 | 2.870 | 146.136 | -40.106 | 1 |
| 2022 | 271.963 | 31.021 | 2.585 | 159.030 | 3.228 | 200.106 | 44.304 | 1 |
| 2021 | 259.606 | 26.508 | 2.209 | 114.692 | 549 | 127.426 | 13.283 | 1 |
| 2020 | 194.474 | 61.295 | 5.108 | 81.396 | 549 | 67.622 | -13.225 | 1 |
| 2019 | 168.523 | 32.493 | 2.708 | 147.603 | 549 | 72.534 | -74.520 | 1 |
| 2018 | 114.717 | 10.322 | 860 | 178.282 | 549 | 70.720 | -107.013 | 1 |
| 2017 | 88.108 | 10.533 | 878 | 161.488 | 549 | 43.603 | -117.336 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
18.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.18%
Lichiditate curentă
-0.47
Viteza rotație active
-0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
18.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.18%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 18.5% | 30.13% | 0% | 11.41% | 10.21% | 31.52% | 19.28% | 9% | 11.95% |
| Marjă profit brut | 24.35% | 35.87% | 0% | 12.27% | 11.02% | 33.68% | 20.34% | 10.08% | 13.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.18% | -90.29% | 0% | 70.02% | 100% | -463.48% | -43.6% | -9.65% | -8.98% |
| Profit net per salariat | n/a | 49.797 Lei | 0 Lei | 31.021 Lei | 26.508 Lei | 61.295 Lei | 32.493 Lei | 10.322 Lei | 10.533 Lei |
Viteza rotație active
-0.4
Viteza rotație stocuri
7.4
Durata medie încasare creanțe
-1310.1 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | -0.4 | 8.77 | 1.58 | 1.34 | 2.03 | 2.85 | 2.31 | 1.61 | 2 |
| Viteza rotație stocuri | 7.4 | 192.4 | 16.41 | 83.97 | 128.39 | 59.09 | 17.77 | 9.29 | 43.38 |
| Durata medie încasare creanțe | -1310.1 zile | 15.13 zile | 188.23 zile | 72.3 zile | 77.64 zile | 101.67 zile | 120.49 zile | 185.29 zile | 140.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 165.271 Lei | 234.823 Lei | 271.963 Lei | 259.606 Lei | 194.474 Lei | 168.523 Lei | 114.717 Lei | 88.108 Lei |
Lichiditate curentă
-0.47
Lichiditate imediată
-0.49
Pondere active imobilizate
-13.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | -0.47 | 0.22 | 0.77 | 1.26 | 1.11 | 0.83 | 0.49 | 0.4 | 0.27 |
| Lichiditate imediată | -0.49 | 0.21 | 0.7 | 1.24 | 1.09 | 0.79 | 0.43 | 0.33 | 0.26 |
| Pondere active imobilizate | -13.65% | 13.34% | 1.93% | 1.59% | 0.43% | 0.81% | 0.75% | 0.77% | 1.24% |
| Pondere active circulante | 113.65% | 86.66% | 98.07% | 98.41% | 99.57% | 99.19% | 99.25% | 99.23% | 98.76% |
©Firme.ro