Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEHNO SERV SPEED SRL
Cod unic de înregistrare32745799 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/302/2014
EUIDROONRC.J12/302/2014
Data înființării05.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPatriciu Barbu nr. 19, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
39.081
Profit (Lei)
-26.461
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 39.081 | -26.461 | -2.205 | 63.144 | 0 | 4.695 | -58.448 | 1 |
| 2023 | 56.457 | 0 | 0 | 39.367 | -6.497 | 5.087 | -38.485 | 1 |
| 2022 | 59.221 | 0 | 0 | 11.021 | 5.556 | 4.291 | -213 | 1 |
| 2021 | 68.588 | 0 | 0 | 1.032 | 17.608 | 24.929 | 43.813 | 1 |
| 2020 | 39.863 | 0 | 0 | 917 | 32.597 | 14.105 | 47.426 | 1 |
| 2019 | 117.125 | 35.809 | 2.984 | 557 | 48.565 | 94.707 | 145.243 | 0 |
| 2018 | 107.292 | 55.585 | 4.632 | 632 | 0 | 136.616 | 137.434 | 0 |
| 2017 | 100.003 | 56.560 | 4.713 | 418 | 0 | 82.244 | 81.849 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-67.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.27%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
8.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-67.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
45.27%
Profit net per salariat
-26.461 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -67.71% | 0% | 0% | 0% | 0% | 30.57% | 51.81% | 56.56% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 45.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 24.65% | 40.44% | 69.1% |
| Profit net per salariat | -26.461 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 56.560 Lei |
Viteza rotație active
8.32
Viteza rotație stocuri
19.84
Durata medie încasare creanțe
3.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.32 | -40.04 | 6.01 | 1.61 | 0.85 | 0.82 | 0.79 | 1.22 |
| Viteza rotație stocuri | 19.84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.24 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 39.081 Lei | 56.457 Lei | 59.221 Lei | 68.588 Lei | 39.863 Lei | n/a | n/a | 100.003 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.13 | 0.39 | 24.16 | 15.38 | 170.03 | 216.16 | 196.76 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.13 | 0.39 | 24.16 | 15.38 | 170.03 | 216.16 | 196.76 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 460.78% | 56.42% | 41.39% | 69.8% | 33.9% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | -360.78% | 43.58% | 58.61% | 30.2% | 66.1% | 100% | 100% |
©Firme.ro