Companie
Detalii identificare
Nume firmăSYMSEO BUSINESS SOLUTIONS SRL
Cod unic de înregistrare RO 32769330 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000220229
EUIDROONRC.J2014000220229
Data înființării11.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6619
Această clasă include activităţi auxiliare ale intermedierilor financiare care nu au fost clasificate în alte clase: -activităţi de prelucrare şi reglementare a tranzacţiilor financiare, inclusiv pentru tranzacţii cu cărţi de credit -servicii de consiliere pentru investiţii -activităţi ale consilierilor şi broker-ilor privind ipotecile
Această clasă include de asemenea:
-servicii de administrare, depozitare şi custodie pe bază de comision sau contract Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor şi broker-ilor de asigurări,
6622 -activităţi de administrare a fondurilor,
6630
Această clasă include de asemenea:
-servicii de administrare, depozitare şi custodie pe bază de comision sau contract Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor şi broker-ilor de asigurări,
6622 -activităţi de administrare a fondurilor,
6630
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activitati de asigurari si fonduri de pensii
Informații de contact
AdresaElena Doamna nr. 61, Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
523.390
Profit (Lei)
298.614
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 523.390 | 298.614 | 24.885 | 396.942 | 607.273 | 212.085 | 298.854 | 1 |
| 2024 | 321.970 | 131.778 | 10.982 | 398.630 | 663.230 | 76.422 | 343.361 | 1 |
| 2023 | 520.015 | 281.343 | 23.445 | 130.380 | 719.186 | 25.045 | 615.973 | 1 |
| 2022 | 1.313.896 | 1.151.698 | 95.975 | 354.765 | 775.143 | 864.910 | 1.151.939 | 1 |
| 2021 | 974.455 | 881.428 | 73.452 | 321.490 | 831.100 | 357.463 | 881.669 | 1 |
| 2020 | 429.577 | 351.739 | 29.312 | 126.109 | 606.613 | 15.018 | 501.979 | 1 |
| 2019 | 508.441 | 390.516 | 32.543 | 185.685 | 632.607 | 32.441 | 490.756 | 1 |
| 2018 | 441.049 | 254.156 | 21.180 | 317.242 | 671.410 | 23.909 | 404.396 | 1 |
| 2017 | 361.778 | 254.092 | 21.174 | 339.266 | 614.234 | 13.312 | 331.793 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
57.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
0.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
57.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.92%
Profit net per salariat
298.614 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 57.05% | 40.93% | 54.1% | 87.66% | 90.45% | 81.88% | 76.81% | 57.63% | 70.23% |
| Marjă profit brut | 68.37% | 49.48% | 65.16% | 88.64% | 91.47% | 82.81% | 77.8% | 58.63% | 71.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.92% | 38.38% | 45.67% | 99.98% | 99.97% | 70.07% | 79.57% | 62.85% | 76.58% |
| Profit net per salariat | 298.614 Lei | 131.778 Lei | 281.343 Lei | 1.151.698 Lei | 881.428 Lei | 351.739 Lei | 390.516 Lei | 254.156 Lei | 254.092 Lei |
Viteza rotație active
0.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
138.69 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.64 | 0.44 | 0.7 | 0.8 | 0.82 | 0.69 | 0.76 | 0.63 | 0.58 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45222.25 |
| Durata medie încasare creanțe | 138.69 zile | 2.83 zile | 6.23 zile | 227.74 zile | 4.73 zile | 0 zile | 1.21 zile | 4.39 zile | 2.8 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 523.390 Lei | 321.970 Lei | 520.015 Lei | 1.313.896 Lei | 974.455 Lei | 429.577 Lei | 508.441 Lei | 441.049 Lei | 361.778 Lei |
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.53
Pondere active imobilizate
74.12%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.53 | 0.19 | 0.19 | 2.44 | 1.11 | 0.12 | 0.17 | 0.08 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.53 | 0.19 | 0.19 | 2.44 | 1.11 | 0.12 | 0.17 | 0.08 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 74.12% | 89.67% | 96.63% | 47.26% | 69.92% | 97.58% | 95.12% | 96.56% | 97.88% |
| Pondere active circulante | 25.88% | 10.33% | 3.37% | 52.74% | 30.08% | 2.42% | 4.88% | 3.44% | 2.12% |
©Firme.ro