Companie
Detalii identificare
Nume firmăNUTRISTAR FOOD S.R.L.
Cod unic de înregistrare32771550 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/408/2014
EUIDROONRC.J12/408/2014
Data înființării11.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4729
Această clasă include:
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
- vânzarea cu amănuntul de produse lactate şi ouă - vânzarea cu amănuntul de alte produse alimentare n.c.a.
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al altor produse alimentare, in magazine specializate
Informații de contact
Adresa21 Decembrie 1989 nr. 133, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
115.712
Profit (Lei)
88.965
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 115.712 | 88.965 | 7.414 | 6.109 | 0 | 181.697 | 175.588 | 1 |
| 2023 | 85.757 | 63.702 | 5.309 | 23.659 | 0 | 154.782 | 131.123 | 0 |
| 2022 | 83.413 | 80.207 | 6.684 | 39.017 | 0 | 105.993 | 67.421 | 0 |
| 2021 | 64.990 | 58.981 | 4.915 | 77.171 | 123 | 64.163 | -12.785 | 0 |
| 2020 | 28.964 | 26.708 | 2.226 | 106.002 | 0 | 34.235 | -71.767 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 104.728 | 0 | 18.812 | -107.515 | 0 |
| 2017 | 4.385 | 0 | 0 | 102.062 | 306 | 21.711 | -101.644 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
76.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.67%
Lichiditate curentă
29.74
Viteza rotație active
0.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
76.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.67%
Profit net per salariat
88.965 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 76.88% | 74.28% | 96.16% | 90.75% | 92.21% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 91.19% | 88.44% | 99.1% | 93.75% | 95.21% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.67% | 48.58% | 100% | -461.33% | -37.21% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 88.965 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
63.19 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.64 | 0.55 | 0.79 | 1.01 | 0.85 | 0 | 0.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.78 |
| Durata medie încasare creanțe | 63.19 zile | 268.57 zile | 223.31 zile | 32.94 zile | 36.97 zile | 0 | 874.75 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 115.712 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 4.385 Lei |
Lichiditate curentă
29.74
Lichiditate imediată
29.74
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 29.74 | 6.54 | 2.72 | 0.83 | 0.32 | 0.18 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 29.74 | 6.54 | 2.72 | 0.83 | 0.32 | 0.13 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0.19% | 0% | 0% | 1.39% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 99.81% | 100% | 100% | 98.61% |
©Firme.ro