Companie
Detalii identificare
Nume firmăISSA RESORT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 32783407 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000435126
EUIDROONRC.J2014000435126
Data înființării13.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
143
Această clasă include:
-creşterea şi reproducţia cailor, măgarilor şi catârilor Această clasă exclude: -activitati de organizare a curselor de cai şi de călărie,
9319
-creşterea şi reproducţia cailor, măgarilor şi catârilor Această clasă exclude: -activitati de organizare a curselor de cai şi de călărie,
9319
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCresterea cailor si a altor cabaline
Informații de contact
AdresaDealul Viilor nr. 10, Turda, Cluj
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
201.311
Profit (Lei)
-5.500.387
Număr angajați
20
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 201.311 | -5.500.387 | -458.366 | 48.221.161 | 149.902.310 | 26.378.692 | 128.059.841 | 20 |
| 2023 | 824.742 | 0 | 0 | 51.005.900 | 50.481.470 | 13.691.148 | 13.166.718 | 10 |
| 2022 | 2.483.444 | 0 | 0 | 21.240.974 | 11.474.264 | 845.041 | -8.921.669 | 12 |
| 2021 | 1.927.163 | 0 | 0 | 11.917.373 | 7.169.587 | 127.599 | -4.620.187 | 10 |
| 2020 | 680.313 | 0 | 0 | 9.845.008 | 6.295.312 | 159.204 | -3.389.286 | 6 |
| 2019 | 1.313.407 | 0 | 0 | 7.746.685 | 4.551.043 | 161.736 | -3.032.341 | 11 |
| 2018 | 880.058 | 0 | 0 | 7.338.061 | 4.584.751 | 118.959 | -2.634.351 | 10 |
| 2017 | 1.194.302 | 0 | 0 | 6.880.528 | 4.811.788 | 162.351 | -1.906.389 | 10 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2732.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.3%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2732.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4.3%
Profit net per salariat
-275.019 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2732.28% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -4.3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -275.019 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0.37
Durata medie încasare creanțe
20256.35 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.01 | 0.2 | 0.26 | 0.11 | 0.28 | 0.19 | 0.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0.37 | 371.34 | 2152.03 | 205.89 | 71.75 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 20256.35 zile | 1740.85 zile | 122.14 zile | 18.49 zile | 71.72 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 10.066 Lei | 82.474 Lei | 206.954 Lei | 192.716 Lei | 113.386 Lei | 119.401 Lei | 88.006 Lei | 119.430 Lei |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
85.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 0.27 | 0.04 | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 0.27 | 0.04 | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.02 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 85.04% | 78.67% | 93.14% | 98.25% | 97.53% | 96.57% | 97.47% | 96.74% |
| Pondere active circulante | 14.96% | 21.33% | 6.86% | 1.75% | 2.47% | 3.43% | 2.53% | 3.26% |
©Firme.ro