Companie
Detalii identificare
Nume firmăDARABANU DENTAL OFFICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare32792073 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/52/2014
EUIDROONRC.J21/52/2014
Data înființării14.02.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaUnirii, Slobozia, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.056.960
Profit (Lei)
-58.716
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.056.960 | -58.716 | -4.893 | 418.873 | 225.986 | 136.818 | -56.069 | 1 |
| 2023 | 677.760 | 0 | 0 | 491.448 | 349.389 | 191.679 | 49.620 | 1 |
| 2022 | 620.961 | 0 | 0 | 534.747 | 488.045 | 138.279 | 91.577 | 1 |
| 2021 | 407.357 | 0 | 0 | 243.489 | 168.839 | 252.042 | 177.392 | 1 |
| 2020 | 419.771 | 107.647 | 8.971 | 287.039 | 219.618 | 267.166 | 199.745 | 2 |
| 2019 | 401.882 | 66.963 | 5.580 | 201.738 | 140.198 | 153.637 | 92.097 | 2 |
| 2018 | 139.581 | 6.908 | 576 | 237.170 | 160.513 | 111.082 | 34.425 | 2 |
| 2017 | 204.742 | 36.073 | 3.006 | 45.060 | 67.730 | 4.846 | 27.516 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-5.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
2.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-5.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-58.716 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -5.56% | 0% | 0% | 0% | 25.64% | 16.66% | 4.95% | 17.62% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 53.89% | 72.71% | 20.07% | 100% |
| Profit net per salariat | -58.716 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 53.824 Lei | 33.482 Lei | 3.454 Lei | 36.073 Lei |
Viteza rotație active
2.91
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
35.58 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.91 | 1.25 | 0.99 | 0.97 | 0.86 | 1.37 | 0.51 | 2.82 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | -124.19 | 42.52 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 35.58 zile | 83.87 zile | 67.67 zile | 204.33 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.056.960 Lei | 677.760 Lei | 620.961 Lei | 407.357 Lei | 209.886 Lei | 200.941 Lei | 69.791 Lei | 204.742 Lei |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.33
Pondere active imobilizate
62.29%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.39 | 0.26 | 1.04 | 0.93 | 0.76 | 0.47 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.33 | 0.39 | 0.27 | 1 | 0.93 | 0.76 | 0.47 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 62.29% | 64.57% | 77.92% | 40.12% | 45.12% | 47.71% | 59.1% | 93.32% |
| Pondere active circulante | 37.71% | 35.43% | 22.08% | 59.88% | 54.88% | 52.29% | 40.9% | 6.68% |
©Firme.ro