Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIONELA NAILS SRL
Cod unic de înregistrare32865558 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/732/2014
EUIDROONRC.J12/732/2014
Data înființării03.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaAlexandru Vlahuţă nr. 22, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
135.500
Profit (Lei)
15.891
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 135.500 | 15.891 | 1.324 | 28.314 | 2.456 | 57.245 | 31.387 | 1 |
| 2024 | 163.551 | 41.922 | 3.494 | 25.864 | 3.844 | 64.182 | 42.162 | 1 |
| 2023 | 126.180 | 25.484 | 2.124 | 26.947 | 5.191 | 65.801 | 44.045 | 1 |
| 2022 | 262.540 | 167.374 | 13.948 | 36.770 | 6.733 | 197.651 | 167.614 | 1 |
| 2021 | 203.292 | 107.023 | 8.919 | 30.529 | 4.567 | 133.225 | 107.263 | 1 |
| 2020 | 115.847 | 36.026 | 3.002 | 28.896 | 311 | 208.510 | 179.925 | 1 |
| 2019 | 152.173 | 0 | 0 | 22.984 | 921 | 165.962 | 143.899 | 1 |
| 2018 | 284.465 | 147.685 | 12.307 | 18.733 | 11.966 | 182.587 | 175.820 | 1 |
| 2017 | 99.027 | 0 | 0 | 34.603 | 23.013 | 39.725 | 28.135 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.63%
Lichiditate curentă
2.02
Viteza rotație active
2.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.63%
Profit net per salariat
15.891 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.73% | 25.63% | 20.2% | 63.75% | 52.64% | 31.1% | 0% | 51.92% | 0% |
| Marjă profit brut | 12.61% | 26.63% | 21.08% | 64.73% | 53.63% | 32.07% | 0% | 52.92% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.63% | 99.43% | 57.86% | 99.86% | 99.78% | 20.02% | 0% | 84% | 0% |
| Profit net per salariat | 15.891 Lei | 41.922 Lei | 25.484 Lei | 167.374 Lei | 107.023 Lei | 36.026 Lei | 0 Lei | 147.685 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.27
Viteza rotație stocuri
63.59
Durata medie încasare creanțe
28.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.27 | 2.4 | 1.78 | 1.28 | 1.48 | 0.55 | 0.91 | 1.46 | 1.58 |
| Viteza rotație stocuri | 63.59 | 76.75 | 59.21 | 123.2 | -24.36 | -19.52 | -25.44 | -256.04 | 9.34 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.31 zile | 23.9 zile | 51.98 zile | 205.56 zile | 30.2 zile | 44.12 zile | 34.89 zile | 10.67 zile | 35.93 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 135.500 Lei | 163.551 Lei | 126.180 Lei | 262.540 Lei | 203.292 Lei | 115.847 Lei | 152.173 Lei | 284.465 Lei | 99.027 Lei |
Lichiditate curentă
2.02
Lichiditate imediată
1.95
Pondere active imobilizate
4.11%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.02 | 2.48 | 2.44 | 5.38 | 4.36 | 7.22 | 7.22 | 9.75 | 1.15 |
| Lichiditate imediată | 1.95 | 2.4 | 2.36 | 5.32 | 4.64 | 7.42 | 7.48 | 9.81 | 0.84 |
| Pondere active imobilizate | 4.11% | 5.65% | 7.31% | 3.29% | 3.31% | 0.15% | 0.55% | 6.15% | 36.68% |
| Pondere active circulante | 95.89% | 94.35% | 92.69% | 96.71% | 96.69% | 99.85% | 99.45% | 93.85% | 63.32% |
©Firme.ro