Companie
Detalii identificare
Nume firmăTWO GREEN PROJECTS SRL
Cod unic de înregistrare32868570 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/224/2014
EUIDROONRC.J32/224/2014
Data înființării04.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4622
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al florilor, al plantelor şi al bulbilor
-comerţul cu ridicata al florilor, al plantelor şi al bulbilor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al florilor si al plantelor
Informații de contact
AdresaIon Raţiu nr. 4A, Şelimbăr, Sibiu
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
40.542
Profit (Lei)
2.158
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.542 | 2.158 | 180 | 6.728 | 6.520 | 13.916 | 13.708 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 3.027 | 0 | 14.577 | 11.550 | 1 |
| 2022 | 10.481 | 0 | 0 | 3.246 | 0 | 38.848 | 35.602 | 0 |
| 2021 | 72.659 | 11.946 | 996 | 3.295 | 0 | 49.315 | 46.020 | 0 |
| 2020 | 204.857 | 57.977 | 4.831 | 2.429 | 0 | 36.503 | 34.074 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 24.762 | 0 | 859 | -23.903 | 0 |
| 2018 | -259 | 0 | 0 | 24.762 | 0 | 1.665 | -23.097 | 0 |
| 2017 | 7.390 | 0 | 0 | 23.204 | 0 | 1.907 | -21.297 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.74%
Lichiditate curentă
2.07
Viteza rotație active
1.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.74%
Profit net per salariat
2.158 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.32% | 0% | 0% | 16.44% | 28.3% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 6.32% | 0% | 0% | 19.44% | 31.09% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.74% | 0% | 0% | 25.96% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.158 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.98
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
125.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.98 | 0 | 0.27 | 1.47 | 5.61 | 0 | -0.16 | 3.88 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 102.07 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 125.64 zile | 0 | 1346.09 zile | 79.84 zile | 47.1 zile | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 40.542 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.07
Lichiditate imediată
2.07
Pondere active imobilizate
31.9%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.07 | 4.82 | 11.97 | 14.97 | 15.03 | 0.03 | 0.07 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 2.07 | 4.82 | 11.97 | 14.97 | 14.2 | 0.03 | 0.07 | 0.08 |
| Pondere active imobilizate | 31.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 68.1% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro