Companie
Detalii identificare
Nume firmăCIPROMAN ARTS SRL
Cod unic de înregistrare32885830 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/586/2014
EUIDROONRC.J35/586/2014
Data înființării06.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9004
Această clasă include:
-administrarea sălilor de concert şi de teatru şi a altor săli de spectacole Această clasă exclude: -administrarea cinematografelor,
5914 -activităţi ale agenţiilor de vânzare a biletelor,
7990 -activităţile muzeelor de toate tipurile,
9102
-administrarea sălilor de concert şi de teatru şi a altor săli de spectacole Această clasă exclude: -administrarea cinematografelor,
5914 -activităţi ale agenţiilor de vânzare a biletelor,
7990 -activităţile muzeelor de toate tipurile,
9102
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de gestionare a salilor de spectacole
Informații de contact
AdresaHărniciei nr. 2, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
109.461
Profit (Lei)
41.186
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.461 | 41.186 | 3.432 | 17.355 | 5.340 | 32.229 | 20.214 | 1 |
| 2023 | 93.638 | 38.297 | 3.191 | 9.656 | 7.628 | 64.750 | 62.722 | 1 |
| 2022 | 97.368 | 51.804 | 4.317 | 9.529 | 0 | 50.259 | 40.730 | 1 |
| 2021 | 93.258 | 42.551 | 3.546 | 6.799 | 2.953 | 88.072 | 84.226 | 1 |
| 2020 | 59.468 | 5.551 | 463 | 6.493 | 7.099 | 66.069 | 66.675 | 1 |
| 2019 | 113.607 | 60.874 | 5.073 | 7.886 | 11.245 | 57.765 | 61.124 | 1 |
| 2018 | 112.360 | 68.952 | 5.746 | 14.279 | 15.392 | 122.927 | 124.040 | 1 |
| 2017 | 76.709 | 26.160 | 2.180 | 1.348 | 0 | 76.436 | 75.088 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.86
Viteza rotație active
2.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
41.186 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.63% | 40.9% | 53.2% | 45.63% | 9.33% | 53.58% | 61.37% | 34.1% |
| Marjă profit brut | 38.61% | 41.78% | 55.51% | 51.82% | 12.25% | 56.6% | 62.89% | 37.1% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 61.06% | 100% | 50.52% | 8.33% | 99.59% | 55.59% | 34.84% |
| Profit net per salariat | 41.186 Lei | 38.297 Lei | 51.804 Lei | 42.551 Lei | 5.551 Lei | 60.874 Lei | 68.952 Lei | 26.160 Lei |
Viteza rotație active
2.91
Viteza rotație stocuri
174.3
Durata medie încasare creanțe
7.67 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.91 | 1.29 | 1.94 | 1.02 | 0.81 | 1.65 | 0.81 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 174.3 | 317.42 | 395.8 | 379.1 | 0 | 0 | 201 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.67 zile | 11.3 zile | 7.5 zile | 6.77 zile | 14.61 zile | 12.37 zile | 31.75 zile | 4.18 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 109.461 Lei | 93.638 Lei | 97.368 Lei | 93.258 Lei | 59.468 Lei | 113.607 Lei | 112.360 Lei | 76.709 Lei |
Lichiditate curentă
1.86
Lichiditate imediată
1.82
Pondere active imobilizate
14.21%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.86 | 6.71 | 5.27 | 12.95 | 10.18 | 7.33 | 8.61 | 56.7 |
| Lichiditate imediată | 1.82 | 6.68 | 5.25 | 12.92 | 10.18 | 7.33 | 8.57 | 56.7 |
| Pondere active imobilizate | 14.21% | 10.54% | 0% | 3.24% | 9.7% | 16.29% | 11.13% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.79% | 89.46% | 100% | 96.76% | 90.3% | 83.71% | 88.87% | 100% |
©Firme.ro