Companie
Detalii identificare
Nume firmăENERGIA MOTO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 32935327 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014003258403
EUIDROONRC.J2014003258403
Data înființării18.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8553
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Această clasă include de asemenea:
-şcoli de pilotaj şi de navigaţie aeriană şi navală, în vederea obţinerii de certificate şi permise altele decât cele profesionale Această clasă exclude: -şcoli de conducere pentru şoferi profesionişti,
8532
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitatescoli de conducere (pilotaj)
Informații de contact
AdresaBarajul Uzului nr. 1, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
537.199
Profit (Lei)
-65.735
Număr angajați
6
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 537.199 | -65.735 | -5.478 | 634.301 | 127.609 | 46.921 | -459.771 | 6 |
| 2023 | 385.558 | 0 | 0 | 588.524 | 172.289 | 22.199 | -394.036 | 5 |
| 2022 | 466.160 | 71.097 | 5.925 | 394.436 | 92.719 | 12.286 | -289.431 | 6 |
| 2021 | 228.195 | 0 | 0 | 437.370 | 69.637 | 7.205 | -360.528 | 4 |
| 2020 | 290.636 | 0 | 0 | 367.619 | 46.521 | 5.230 | -315.868 | 5 |
| 2019 | 277.847 | 0 | 0 | 352.270 | 33.742 | 3.234 | -315.294 | 8 |
| 2018 | 68.149 | 0 | 0 | 286.318 | 40.564 | 3.353 | -242.401 | 7 |
| 2017 | 11.645 | 0 | 0 | 69.487 | 7.440 | 3.543 | -58.504 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-12.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.3%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
3.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-12.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.3%
Profit net per salariat
-10.956 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -12.24% | 0% | 15.25% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 16.28% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.3% | 0% | -24.56% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -10.956 Lei | 0 Lei | 11.850 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.08
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
24.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.08 | 1.98 | 4.44 | 2.97 | 5.62 | 7.51 | 1.55 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.42 zile | 18.63 zile | 5.19 zile | 3.08 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 89.533 Lei | 77.112 Lei | 77.693 Lei | 57.049 Lei | 58.127 Lei | 34.731 Lei | 9.736 Lei | 11.645 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
73.12%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.04 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.04 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 73.12% | 88.59% | 88.3% | 90.62% | 89.89% | 91.25% | 92.37% | 67.74% |
| Pondere active circulante | 26.88% | 11.41% | 11.7% | 9.38% | 10.11% | 8.75% | 7.63% | 32.26% |
©Firme.ro