Companie
Detalii identificare
Nume firmăALTERNATIVE FITNESS S.R.L.
Cod unic de înregistrare32968200 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021006188237
EUIDROONRC.J2021006188237
Data înființării25.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaZăvoiului nr. 42A, Sat Cornetu | Comuna Cornetu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
113.066
Profit (Lei)
57.813
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113.066 | 57.813 | 4.818 | 1.379 | 0 | 317.739 | 316.360 | 1 |
| 2023 | 283.296 | 233.832 | 19.486 | 12.491 | 0 | 271.038 | 258.547 | 1 |
| 2022 | 182.684 | 168.869 | 14.072 | 283 | 0 | 164.998 | 164.715 | 1 |
| 2021 | 3.370 | 762 | 64 | 7.460 | 0 | 3.305 | -4.155 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 8.894 | 0 | 3.977 | -4.917 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 8.893 | 0 | 3.976 | -4.917 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 8.894 | 0 | 3.977 | -4.917 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 8.894 | 0 | 3.977 | -4.917 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
51.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.27%
Lichiditate curentă
230.41
Viteza rotație active
0.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
51.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18.27%
Profit net per salariat
57.813 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 51.13% | 82.54% | 92.44% | 22.61% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 52.08% | 83.39% | 94.97% | 25.7% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 18.27% | 90.44% | 100% | -18.34% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 57.813 Lei | 233.832 Lei | 168.869 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
506.2 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.36 | 1.05 | 1.11 | 1.02 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 506.2 zile | 46.81 zile | 15.29 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 113.066 Lei | 283.296 Lei | 182.684 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
230.41
Lichiditate imediată
230.41
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 230.41 | 21.7 | 583.03 | 0.44 | 0.45 | 0.45 | 0.45 | 0.45 |
| Lichiditate imediată | 230.41 | 21.7 | 583.03 | 0.44 | 0.17 | 0.17 | 0.17 | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro