Companie
Detalii identificare
Nume firmăBOGDY MARJ CLEAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 32992527 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/317/2014
EUIDROONRC.J20/317/2014
Data înființării28.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaMihail Kogălniceanu, Deva, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.406.942
Profit (Lei)
373.840
Număr angajați
12
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.406.942 | 373.840 | 31.153 | 678.869 | 269.857 | 784.053 | 375.041 | 12 |
| 2024 | 2.202.519 | 555.663 | 46.305 | 520.590 | 419.753 | 656.700 | 555.863 | 12 |
| 2023 | 1.064.220 | 1.138 | 95 | 606.052 | 432.502 | 334.672 | 161.122 | 10 |
| 2022 | 1.325.292 | 397.867 | 33.156 | 421.255 | 341.519 | 477.803 | 398.067 | 9 |
| 2021 | 575.623 | 94.514 | 7.876 | 279.264 | 183.052 | 235.398 | 139.186 | 9 |
| 2020 | 400.582 | 7.629 | 636 | 261.924 | 172.857 | 118.449 | 17.749 | 9 |
| 2019 | 371.572 | 94.804 | 7.900 | 190.529 | 134.471 | 104.865 | 10.120 | 9 |
| 2018 | 100.494 | 0 | 0 | 229.292 | 131.341 | 79.289 | -84.684 | 7 |
| 2017 | 102.525 | 0 | 0 | 131.053 | 156.132 | 80.094 | 10.456 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Lichiditate curentă
1.15
Viteza rotație active
2.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.68%
Profit net per salariat
31.153 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.53% | 25.23% | 0.11% | 30.02% | 16.42% | 1.9% | 25.51% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 18.4% | 28.17% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.68% | 99.96% | 0.71% | 99.95% | 67.9% | 42.98% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 31.153 Lei | 46.305 Lei | 114 Lei | 44.207 Lei | 10.502 Lei | 848 Lei | 10.534 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.28
Viteza rotație stocuri
1294.75
Durata medie încasare creanțe
93.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.28 | 2.05 | 1.39 | 1.62 | 1.38 | 1.38 | 1.55 | 0.48 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 1294.75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 93.16 zile | 92.72 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 200.579 Lei | 183.543 Lei | 106.422 Lei | 147.255 Lei | 63.958 Lei | 44.509 Lei | 41.286 Lei | 14.356 Lei | 14.646 Lei |
Lichiditate curentă
1.15
Lichiditate imediată
1.15
Pondere active imobilizate
25.61%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.15 | 1.26 | 0.55 | 1.13 | 0.84 | 0.45 | 0.55 | 0.35 | 0.61 |
| Lichiditate imediată | 1.15 | 1.26 | 0.55 | 1.13 | 0.84 | 0.45 | 0.55 | 0.35 | 0.61 |
| Pondere active imobilizate | 25.61% | 38.99% | 56.38% | 41.68% | 43.75% | 59.34% | 56.19% | 62.36% | 66.09% |
| Pondere active circulante | 74.39% | 61.01% | 43.62% | 58.32% | 56.25% | 40.66% | 43.81% | 37.64% | 33.91% |
©Firme.ro