Companie
Detalii identificare
Nume firmăBIROUL FAMILIEI SRL
Cod unic de înregistrare32997982 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1201/2014
EUIDROONRC.J12/1201/2014
Data înființării31.03.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaMănăştur nr. 101, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.885
Profit (Lei)
-56.565
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.885 | -56.565 | -4.714 | 15.125 | 0 | 41.315 | 26.206 | 1 |
| 2023 | 172.863 | 111.558 | 9.297 | 20.495 | 325 | 143.635 | 123.558 | 1 |
| 2022 | 105.135 | 39.701 | 3.308 | 14.848 | 4.224 | 62.165 | 51.704 | 1 |
| 2021 | 123.144 | 69.997 | 5.833 | 8.047 | 0 | 172.616 | 164.569 | 1 |
| 2020 | 87.099 | 82.569 | 6.881 | 716 | 0 | 95.288 | 94.572 | 0 |
| 2019 | 179.197 | 143.267 | 11.939 | 4.698 | 1.000 | 245.724 | 242.026 | 1 |
| 2018 | 111.660 | 86.757 | 7.230 | 7.833 | 1.000 | 105.592 | 98.759 | 1 |
| 2017 | 111.455 | 89.190 | 7.433 | 3.583 | 1.000 | 93.413 | 90.830 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1960.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-215.85%
Lichiditate curentă
2.73
Viteza rotație active
0.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1960.66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-215.85%
Profit net per salariat
-56.565 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1960.66% | 64.54% | 37.76% | 56.84% | 94.8% | 79.95% | 77.7% | 80.02% |
| Marjă profit brut | 0% | 65.51% | 38.74% | 57.72% | 97.65% | 80.95% | 78.7% | 81.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -215.85% | 90.29% | 76.79% | 42.53% | 87.31% | 59.19% | 87.85% | 98.19% |
| Profit net per salariat | -56.565 Lei | 111.558 Lei | 39.701 Lei | 69.997 Lei | n/a | 143.267 Lei | 86.757 Lei | 89.190 Lei |
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5121.64 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.07 | 1.2 | 1.58 | 0.71 | 0.91 | 0.73 | 1.05 | 1.18 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5121.64 zile | 228.71 zile | 196.49 zile | 0.42 zile | 374.19 zile | 494.84 zile | 293.43 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.885 Lei | 172.863 Lei | 105.135 Lei | 123.144 Lei | n/a | 179.197 Lei | 111.660 Lei | 111.455 Lei |
Lichiditate curentă
2.73
Lichiditate imediată
2.73
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.73 | 7.01 | 4.19 | 21.45 | 133.08 | 52.3 | 13.48 | 26.07 |
| Lichiditate imediată | 2.73 | 7.01 | 4.19 | 21.45 | 133.08 | 52.3 | 13.48 | 26.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.23% | 6.36% | 0% | 0% | 0.41% | 0.94% | 1.06% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.77% | 93.64% | 100% | 100% | 99.59% | 99.06% | 98.94% |
©Firme.ro