Companie
Detalii identificare
Nume firmăBARELLY CONCEPT SRL
Cod unic de înregistrare RO 33013961 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4115/2014
EUIDROONRC.J40/4115/2014
Data înființării02.04.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSg. Ilie David nr. 2, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
216.902
Profit (Lei)
-55.848
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 216.902 | -55.848 | -4.654 | 36.505 | 15.966 | 158.446 | 71.232 | 1 |
| 2023 | 261.530 | 0 | 0 | 27.672 | 21.287 | 267.943 | 153.494 | 1 |
| 2022 | 247.062 | 52.349 | 4.362 | 41.617 | 26.609 | 270.550 | 181.522 | 1 |
| 2021 | 188.215 | 0 | 0 | 67.217 | 44.031 | 326.313 | 226.673 | 0 |
| 2020 | 506.634 | 240.582 | 20.049 | 22.242 | 54.393 | 324.321 | 314.107 | 0 |
| 2019 | 187.447 | 85.576 | 7.131 | 5.268 | 43.975 | 79.818 | 118.525 | 0 |
| 2018 | 39.296 | 13.717 | 1.143 | 16.691 | 2.742 | 56.750 | 32.948 | 0 |
| 2017 | 73.520 | 41.983 | 3.499 | 19.175 | 4.369 | 34.038 | 19.232 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.4%
Lichiditate curentă
4.34
Viteza rotație active
1.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-78.4%
Profit net per salariat
-55.848 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.75% | 0% | 21.19% | 0% | 47.49% | 45.65% | 34.91% | 57.1% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 24.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -78.4% | 0% | 28.84% | 0% | 76.59% | 72.2% | 41.63% | 100% |
| Profit net per salariat | -55.848 Lei | 0 Lei | 52.349 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.24
Viteza rotație stocuri
4.72
Durata medie încasare creanțe
42.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.24 | 0.9 | 0.83 | 0.51 | 1.34 | 1.51 | 0.66 | 1.91 |
| Viteza rotație stocuri | 4.72 | 3.43 | 3.68 | 3.29 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.18 zile | 34.98 zile | 27.34 zile | 69.74 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 216.902 Lei | 261.530 Lei | 247.062 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.34
Lichiditate imediată
3.08
Pondere active imobilizate
9.15%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.34 | 9.68 | 6.5 | 4.85 | 14.58 | 15.15 | 3.4 | 1.78 |
| Lichiditate imediată | 3.08 | 6.93 | 4.89 | 4 | 14.58 | 15.15 | 3.4 | 1.78 |
| Pondere active imobilizate | 9.15% | 7.36% | 8.95% | 11.89% | 14.36% | 35.52% | 4.61% | 11.38% |
| Pondere active circulante | 90.85% | 92.64% | 91.05% | 88.11% | 85.64% | 64.48% | 95.39% | 88.62% |
©Firme.ro