Companie
Detalii identificare
Nume firmăPICIU CRISTYAN SRL
Cod unic de înregistrare33037138 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1292/2014
EUIDROONRC.J12/1292/2014
Data înființării08.04.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4312
Această clasă include:
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
-curăţarea amplasamentelor -lucrări de mutare a pământului: excavaţii, umplere, nivelarea şi împrejmuirea amplasamentelor, săparea şanţurilor, eliminarea pietrelor, dinamitări etc. -pregătirea şantierelor pentru exploatări miniere: -îndepărtarea surplusului de pământ şi alte lucrări de dezvoltare şi pregătire a şantierelor miniere, cu excepţia amplasamentelor în al căror subsol se află zăcăminte de petrol şi de gaze naturale
Această clasă include de asemenea:
-executarea drenurilor (scurgerilor) pentru amplasamentul clădirilor -executarea canalelor de scurgere pentru terenuri agricole şi forestiere Această clasă exclude: -lucrări de foraj pentru extracţia petrolului sau a gazului,
0610, 0620 -decontaminarea solului,
3900 -forarea puţurilor de apă,
4221 -săparea puţurilor,
4399
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pregatire a terenului
Informații de contact
AdresaGorunului nr. 17, Mihai Viteazu, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
8.740
Profit (Lei)
-31.060
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.740 | -31.060 | -2.588 | 17.722 | 0 | 28.449 | 10.727 | 0 |
| 2023 | 157.320 | 2.525 | 210 | 17.773 | 0 | 59.560 | 41.787 | 0 |
| 2022 | 54.680 | 0 | 0 | 15.015 | 0 | 54.278 | 39.263 | 0 |
| 2021 | 80.800 | 50.327 | 4.194 | 8.624 | 0 | 270.721 | 262.097 | 0 |
| 2020 | 56.180 | 45.451 | 3.788 | 2.750 | 0 | 214.520 | 211.770 | 0 |
| 2019 | 56.825 | 52.601 | 4.383 | 910 | 0 | 193.229 | 192.319 | 0 |
| 2018 | 65.686 | 47.002 | 3.917 | 1.976 | 0 | 141.694 | 139.718 | 0 |
| 2017 | 25.565 | 20.727 | 1.727 | 593 | 0 | 93.309 | 92.716 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-355.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-289.55%
Lichiditate curentă
1.61
Viteza rotație active
0.31
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-355.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-289.55%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -355.38% | 1.61% | 0% | 62.29% | 80.9% | 92.57% | 71.56% | 81.08% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.26% | 0% | 64.93% | 83.9% | 95.57% | 74.56% | 84.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -289.55% | 6.04% | 0% | 19.2% | 21.46% | 27.35% | 33.64% | 22.36% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.31
Viteza rotație stocuri
19.51
Durata medie încasare creanțe
1102.52 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.31 | 2.64 | 1.01 | 0.3 | 0.26 | 0.29 | 0.46 | 0.27 |
| Viteza rotație stocuri | 19.51 | 351.16 | 0 | 57.59 | 40.04 | 40.5 | 46.82 | 18.22 |
| Durata medie încasare creanțe | 1102.52 zile | 109.97 zile | 193.58 zile | 129.42 zile | 54.57 zile | 32.62 zile | 6.67 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.61
Lichiditate imediată
1.58
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.61 | 3.35 | 3.61 | 31.39 | 78.01 | 212.34 | 71.71 | 157.35 |
| Lichiditate imediată | 1.58 | 3.33 | 3.61 | 31.23 | 77.5 | 210.8 | 71 | 154.98 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro