Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEFANA V.B. 2014 SRL
Cod unic de înregistrare33055010 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000608083
EUIDROONRC.J2014000608083
Data înființării11.04.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaAstra nr. 10, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
78.152
Profit (Lei)
-19.416
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.152 | -19.416 | -1.618 | 53.390 | 12.108 | 3.526 | -40.006 | 1 |
| 2024 | 67.433 | -17.881 | -1.490 | 48.142 | 28.253 | 4.924 | -20.590 | 1 |
| 2023 | 76.542 | 0 | 0 | 40.662 | 44.397 | 2.556 | -2.709 | 1 |
| 2022 | 76.298 | 5.898 | 492 | 54.873 | 60.542 | 12.964 | 6.258 | 1 |
| 2021 | 58.651 | 15.953 | 1.329 | 3.837 | 1.042 | 85.059 | 82.264 | 1 |
| 2020 | 53.475 | 34.285 | 2.857 | 977 | 2.292 | 92.365 | 93.680 | 1 |
| 2019 | 66.417 | 30.212 | 2.518 | 529 | 3.542 | 56.381 | 59.394 | 1 |
| 2018 | 59.018 | 26.092 | 2.174 | 2.169 | 4.792 | 26.559 | 29.182 | 0 |
| 2017 | 33.810 | 2.730 | 228 | 7.078 | 500 | 9.668 | 3.090 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-24.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.53%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-24.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.53%
Profit net per salariat
-19.416 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -24.84% | -26.52% | 0% | 7.73% | 27.2% | 64.11% | 45.49% | 44.21% | 8.07% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.53% | 86.84% | 0% | 94.25% | 19.39% | 36.6% | 50.87% | 89.41% | 88.35% |
| Profit net per salariat | -19.416 Lei | -17.881 Lei | 0 Lei | 5.898 Lei | 15.953 Lei | 34.285 Lei | 30.212 Lei | n/a | 2.730 Lei |
Viteza rotație active
5
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4.52 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5 | 2.03 | 1.63 | 1.04 | 0.68 | 0.56 | 1.11 | 1.88 | 3.33 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.52 zile | 0.51 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 78.152 Lei | 67.433 Lei | 76.542 Lei | 76.298 Lei | 58.651 Lei | 53.475 Lei | 66.417 Lei | n/a | 33.810 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
77.45%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.1 | 0.06 | 0.24 | 22.17 | 94.54 | 106.58 | 12.24 | 1.37 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.1 | 0.06 | 0.24 | 22.17 | 94.54 | 106.58 | 12.24 | 1.37 |
| Pondere active imobilizate | 77.45% | 85.16% | 94.56% | 82.36% | 1.21% | 2.42% | 5.91% | 15.28% | 4.92% |
| Pondere active circulante | 22.55% | 14.84% | 5.44% | 17.64% | 98.79% | 97.58% | 94.09% | 84.72% | 95.08% |
©Firme.ro