Companie
Detalii identificare
Nume firmăIONPAU TURISM SRL
Cod unic de înregistrare RO 33077817 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/678/2014
EUIDROONRC.J5/678/2014
Data înființării17.04.2014 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7721
Această clasă include închirierea de bunuri recreaţionale şi echipament sportiv: -bărci de agrement, canoe, bărci cu pânze -biciclete -şezlonguri şi umbrele de plajă -alte echipamente sportive -schiuri Această clasă exclude: -închirierea de bărci de agrement şi bărci cu pânze cu echipaj,
5010, 5030 -închirierea de casete video şi discuri,
7722 -închirierea de alte bunuri personale şi gospodăreşti n.e.c.,
7729 -închirierea de echipamente de agrement, ca parte integrantă a facilităţilor recreaţionale,
9329
5010, 5030 -închirierea de casete video şi discuri,
7722 -închirierea de alte bunuri personale şi gospodăreşti n.e.c.,
7729 -închirierea de echipamente de agrement, ca parte integrantă a facilităţilor recreaţionale,
9329
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de inchiriere si leasing
Obiect activitateActivitati de inchiriere si leasing cu bunuri recreationale si echipament sportiv
Informații de contact
AdresaRemeţi nr. 204, Remeţi, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
86.725
Profit (Lei)
-133.936
Număr angajați
1
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86.725 | -133.936 | -11.161 | 244.391 | 7.778 | 18.510 | -216.832 | 1 |
| 2024 | 361.513 | -101.027 | -8.419 | 221.733 | 7.778 | 128.733 | -82.896 | 3 |
| 2023 | 282.635 | 16.909 | 1.409 | 223.223 | 7.778 | 233.576 | 18.131 | 2 |
| 2022 | 111.200 | 27.277 | 2.273 | 31.714 | 7.778 | 45.158 | 21.222 | 1 |
| 2021 | 60.721 | 47.681 | 3.973 | 33.075 | 7.778 | 19.242 | -6.055 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 61.546 | 7.778 | 31 | -53.737 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 64.300 | 7.778 | 2.912 | -53.610 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 54.541 | 7.778 | 685 | -46.078 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 33.451 | 7.778 | 1.717 | -23.956 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-154.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.77%
Lichiditate curentă
0.08
Viteza rotație active
3.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-154.44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.77%
Profit net per salariat
-133.936 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -154.44% | -27.95% | 5.98% | 24.53% | 78.52% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 6.83% | 25.48% | 80.18% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 61.77% | 100% | 93.26% | 100% | -787.46% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -133.936 Lei | -33.676 Lei | 8.455 Lei | 27.277 Lei | 47.681 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
73.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.3 | 2.65 | 1.17 | 2.1 | 2.25 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 73.92 zile | 17.42 zile | 0 zile | 65.65 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 86.725 Lei | 120.504 Lei | 141.318 Lei | 111.200 Lei | 60.721 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.08
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
29.59%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.08 | 0.58 | 1.05 | 1.42 | 0.58 | 0 | 0.05 | 0.01 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.58 | 1.05 | 1.42 | 0.58 | 0 | 0.05 | 0.01 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 29.59% | 5.7% | 3.22% | 14.69% | 28.79% | 99.6% | 72.76% | 91.91% | 81.92% |
| Pondere active circulante | 70.41% | 94.3% | 96.78% | 85.31% | 71.21% | 0.4% | 27.24% | 8.09% | 18.08% |
©Firme.ro