Companie
Detalii identificare
Nume firmăB.B.V. PREMIUM JOBS SRL
Cod unic de înregistrare33176586 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/459/2014
EUIDROONRC.J32/459/2014
Data înființării19.05.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7810
Această clasă include listarea locurilor de muncă vacante şi recomandarea sau plasarea solicitanţilor pentru o slujbă, în situaţia în care persoanele recomandate sau plasate în muncă nu sunt angajaţi ai agenţiilor de ocupare a forţei de muncă. Această clasă include:
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
-activităţi de investigare, selecţie şi plasare a forţei de muncă, inclusiv activităţi de căutare şi plasare de personal executiv -activităţi ale agenţiilor şi birourilor de casting, cum ar fi agenţiile artistice -activităţi ale agenţiilor on-line pentru plasarea forţei de muncă Această clasă exclude: -activităţi ale agenţilor sau agenţiilor teatrale sau artistice,
7490
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de servicii privind forta de munca
Obiect activitateActivitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca
Informații de contact
AdresaTilişca nr. 4, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.940
Profit (Lei)
-17.780
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.940 | -17.780 | -1.482 | 1.375 | 0 | 28.506 | 27.131 | 1 |
| 2023 | 17.883 | 0 | 0 | 1.004 | 406 | 45.509 | 44.911 | 1 |
| 2022 | 33.853 | 6.406 | 534 | 1.768 | 2.029 | 48.804 | 49.065 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 65 | 3.652 | 39.072 | 42.659 | 0 |
| 2020 | 14.600 | 0 | 0 | 713 | 0 | 51.042 | 50.329 | 1 |
| 2019 | 28.421 | 0 | 0 | 2.642 | 0 | 58.159 | 55.517 | 1 |
| 2018 | 49.434 | 8.567 | 714 | 2.298 | 172 | 65.510 | 63.384 | 1 |
| 2017 | 42.822 | 5.306 | 442 | 2.266 | 916 | 56.167 | 54.817 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-148.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-65.53%
Lichiditate curentă
20.73
Viteza rotație active
0.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-148.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-65.53%
Profit net per salariat
-17.780 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -148.91% | 0% | 18.92% | 0% | 0% | 0% | 17.33% | 12.39% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 21.87% | 0% | 0% | 0% | 18.35% | 13.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -65.53% | 0% | 13.06% | 0% | 0% | 0% | 13.52% | 9.68% |
| Profit net per salariat | -17.780 Lei | 0 Lei | 6.406 Lei | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 8.567 Lei | 5.306 Lei |
Viteza rotație active
0.42
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.42 | 0.39 | 0.67 | 0 | 0.29 | 0.49 | 0.75 | 0.75 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.51 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 11.940 Lei | 17.883 Lei | 33.853 Lei | n/a | 14.600 Lei | 28.421 Lei | 49.434 Lei | 42.822 Lei |
Lichiditate curentă
20.73
Lichiditate imediată
20.73
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 20.73 | 45.33 | 27.6 | 601.11 | 71.59 | 22.01 | 28.51 | 24.79 |
| Lichiditate imediată | 20.73 | 45.33 | 27.6 | 601.11 | 71.59 | 22.01 | 28.51 | 24.79 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.88% | 3.99% | 8.55% | 0% | 0% | 0.26% | 1.6% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.12% | 96.01% | 91.45% | 100% | 100% | 99.74% | 98.4% |
©Firme.ro