Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSULT ŞI MONTAJ PARDOSELI SRL
Cod unic de înregistrare RO 33186407 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014006002403
EUIDROONRC.J2014006002403
Data înființării21.05.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaCetatea De Baltă nr. 101A, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.239
Profit (Lei)
-102.870
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.239 | -102.870 | -8.573 | 202.000 | 1.076 | 115.850 | -85.074 | 1 |
| 2023 | 405.924 | 18.045 | 1.504 | 222.175 | 2.689 | 237.276 | 17.971 | 3 |
| 2022 | 398.647 | 27.553 | 2.296 | 202.355 | 4.302 | 208.600 | 10.604 | 3 |
| 2021 | 423.230 | 28.113 | 2.343 | 213.736 | 5.915 | 191.485 | -16.300 | 4 |
| 2020 | 456.091 | 0 | 0 | 287.384 | 0 | 243.248 | -44.136 | 5 |
| 2019 | 372.302 | 0 | 0 | 240.527 | 0 | 303.010 | 62.548 | 4 |
| 2018 | 259.322 | 65.967 | 5.497 | 152.781 | 11.483 | 219.573 | 80.249 | 3 |
| 2017 | 228.047 | 42.217 | 3.518 | 198.703 | 26.793 | 181.587 | 14.282 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-4594.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.57
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-4594.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-102.870 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -4594.46% | 4.45% | 6.91% | 6.64% | 0% | 0% | 25.44% | 18.51% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.43% | 7.89% | 7.65% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 100% | -172.47% | 0% | 0% | 82.2% | 100% |
| Profit net per salariat | -102.870 Lei | 6.015 Lei | 9.184 Lei | 7.028 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 21.989 Lei | 10.554 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
2
Durata medie încasare creanțe
18770.85 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 1.69 | 1.87 | 2.14 | 1.88 | 1.23 | 1.12 | 1.09 |
| Viteza rotație stocuri | 2 | -510.6 | -207.95 | -220.78 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18770.85 zile | 211.12 zile | 183.45 zile | 163.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 2.239 Lei | 135.308 Lei | 132.882 Lei | 105.808 Lei | 91.218 Lei | 93.076 Lei | 86.441 Lei | 57.012 Lei |
Lichiditate curentă
0.57
Lichiditate imediată
0.57
Pondere active imobilizate
0.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.57 | 1.07 | 1.03 | 0.9 | 0.85 | 1.26 | 1.44 | 0.91 |
| Lichiditate imediată | 0.57 | 1.07 | 1.04 | 0.9 | 0.85 | 1.26 | 1.44 | 0.91 |
| Pondere active imobilizate | 0.92% | 1.12% | 2.02% | 3% | 0% | 0% | 4.97% | 12.86% |
| Pondere active circulante | 99.08% | 98.88% | 97.98% | 97% | 100% | 100% | 95.03% | 87.14% |
©Firme.ro