Companie
Detalii identificare
Nume firmăMM OIL BEZ SRL
Cod unic de înregistrare RO 33189772 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1689/2014
EUIDROONRC.J12/1689/2014
Data înființării21.05.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4730
Această clasă include:
-vânzarea cu amănuntul a combustibililor pentru autovehicule şi motociclete
Această clasă include de asemenea:
-vânzarea cu amănuntul a produselor lubrifiante şi de răcire pentru autovehicule Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al combustibililor,
4671 -comerţul cu amănuntul al gazelor de petrol lichefiate, pentru gătit sau încălzire,
4778
-vânzarea cu amănuntul a combustibililor pentru autovehicule şi motociclete
Această clasă include de asemenea:
-vânzarea cu amănuntul a produselor lubrifiante şi de răcire pentru autovehicule Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al combustibililor,
4671 -comerţul cu amănuntul al gazelor de petrol lichefiate, pentru gătit sau încălzire,
4778
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al carburantilor pentru autovehicule in magazine specializate
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.559.194
Profit (Lei)
59.903
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.559.194 | 59.903 | 4.992 | 438.445 | 334.174 | 500.388 | 396.990 | 2 |
| 2023 | 3.329.927 | 149.082 | 12.424 | 373.223 | 369.402 | 340.908 | 337.087 | 2 |
| 2022 | 3.825.440 | 19.422 | 1.619 | 382.741 | 412.900 | 157.846 | 188.005 | 2 |
| 2021 | 3.115.650 | 72.653 | 6.054 | 639.688 | 397.230 | 352.493 | 110.035 | 2 |
| 2020 | 2.389.981 | 0 | 0 | 757.300 | 424.609 | 370.073 | 37.382 | 2 |
| 2019 | 2.739.128 | 9.222 | 769 | 851.349 | 373.385 | 548.274 | 70.310 | 2 |
| 2018 | 2.478.736 | 91.687 | 7.641 | 704.680 | 395.092 | 370.676 | 61.088 | 2 |
| 2017 | 324.945 | 0 | 0 | 533.228 | 306.395 | 196.234 | -30.599 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.09%
Lichiditate curentă
1.14
Viteza rotație active
4.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15.09%
Profit net per salariat
29.952 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.68% | 4.48% | 0.51% | 2.33% | 0% | 0.34% | 3.7% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.9% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 15.09% | 44.23% | 10.33% | 66.03% | 0% | 13.12% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 29.952 Lei | 74.541 Lei | 9.711 Lei | 36.327 Lei | 0 Lei | 4.611 Lei | 45.844 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.26
Viteza rotație stocuri
23.08
Durata medie încasare creanțe
31.19 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.26 | 4.69 | 6.7 | 4.16 | 3.01 | 2.97 | 3.24 | 0.65 |
| Viteza rotație stocuri | 23.08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 31.19 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.779.597 Lei | 1.664.964 Lei | 1.912.720 Lei | 1.557.825 Lei | 1.194.991 Lei | 1.369.564 Lei | 1.239.368 Lei | 324.945 Lei |
Lichiditate curentă
1.14
Lichiditate imediată
0.79
Pondere active imobilizate
40.04%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.14 | 0.91 | 0.41 | 0.55 | 0.49 | 0.64 | 0.53 | 0.37 |
| Lichiditate imediată | 0.79 | 0.91 | 0.41 | 0.55 | 0.49 | 0.64 | 0.53 | 0.37 |
| Pondere active imobilizate | 40.04% | 52.01% | 72.34% | 52.98% | 53.43% | 40.51% | 51.59% | 60.96% |
| Pondere active circulante | 59.96% | 47.99% | 27.66% | 47.02% | 46.57% | 59.49% | 48.41% | 39.04% |
©Firme.ro