Companie
Detalii identificare
Nume firmăSPALATORIE CORAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare33197368 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000276062
EUIDROONRC.J2014000276062
Data înființării22.05.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaValea Căstăilor nr. 90B, Loc. Bistriţa | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.570
Profit (Lei)
-9.393
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.570 | -9.393 | -783 | 121.196 | 1.830 | 10.585 | -108.781 | 0 |
| 2024 | 7.338 | -6.358 | -530 | 126.629 | 13.997 | 13.244 | -99.388 | 1 |
| 2023 | 3.255 | 0 | 0 | 126.513 | 27.345 | 6.138 | -93.030 | 1 |
| 2022 | 4.547 | 0 | 0 | 125.254 | 40.693 | 1.782 | -82.779 | 1 |
| 2021 | 4.053 | 0 | 0 | 128.865 | 63.335 | 1.076 | -64.454 | 1 |
| 2020 | 4.605 | 0 | 0 | 132.654 | 89.074 | 1.183 | -42.397 | 1 |
| 2019 | 4.310 | 0 | 0 | 71.428 | 47.083 | 1.608 | -22.737 | 1 |
| 2018 | 4.349 | 0 | 0 | 64.261 | 46.465 | 4.609 | -13.187 | 0 |
| 2017 | 6.314 | 0 | 0 | 64.131 | 59.638 | 260 | -4.233 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-263.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.63%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-263.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8.63%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -263.11% | -86.64% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 8.63% | 6.4% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | -6.358 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.29
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.29 | 0.27 | 0.1 | 0.11 | 0.06 | 0.05 | 0.09 | 0.09 | 0.11 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 14.57 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 7.338 Lei | 3.255 Lei | 4.547 Lei | 4.053 Lei | 4.605 Lei | 4.310 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
14.74%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.1 | 0.05 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.07 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.09 | 0.1 | 0.05 | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.07 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 14.74% | 51.38% | 81.67% | 95.8% | 98.33% | 98.69% | 96.7% | 90.98% | 99.57% |
| Pondere active circulante | 85.26% | 48.62% | 18.33% | 4.2% | 1.67% | 1.31% | 3.3% | 9.02% | 0.43% |
©Firme.ro