Companie
Detalii identificare
Nume firmăNAMPALA SRL
Cod unic de înregistrare33258473 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1890/2014
EUIDROONRC.J12/1890/2014
Data înființării10.06.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7120
Această clasă include:
-efectuarea de testări fizice, chimice sau a altor testări analitice, pentru toate tipurile de materiale şi produse, cuprinzând: -testări acustice şi de vibraţii -testări ale compoziţiei şi purităţii mineralelor etc. -activităţi de testare în domeniul igienei alimentelor, inclusiv testarea şi controlul veterinar în legătură cu producţia de alimente -testarea caracteristicilor fizice şi ale performanţei materialelor, cum ar fi rezistenţa, tenacitatea, durabilitatea, radioactivitatea etc. -testarea fiabilităţii şi disponibilităţii -testarea performantelor maşinilor complete: motoare, automobile, echipament electronic etc. -testarea radiografică a sudurilor şi a îmbinărilor -analiza avariilor şi căderii sistemelor -testarea şi măsurarea indicatorilor de mediu: nivelul de poluare a aerului şi a apei etc. -servicii de certificare a produselor, inclusiv a bunurilor de larg consum, autovehiculelor, aeronavelor, containerelor presurizate, instalaţiilor nucleare etc. -testări periodice ale autovehiculelor -testarea prin utilizarea de modele şi machete (de exemplu a aeronavelor, navelor, barajelor etc.) -activităţi ale laboratoarelor poliţiei Această clasă exclude: -testarea mostrelor prelevate de la animale,
7500 -diagnosticarea imaginilor, testarea şi analiza mostrelor medicale şi dentare,
86
-efectuarea de testări fizice, chimice sau a altor testări analitice, pentru toate tipurile de materiale şi produse, cuprinzând: -testări acustice şi de vibraţii -testări ale compoziţiei şi purităţii mineralelor etc. -activităţi de testare în domeniul igienei alimentelor, inclusiv testarea şi controlul veterinar în legătură cu producţia de alimente -testarea caracteristicilor fizice şi ale performanţei materialelor, cum ar fi rezistenţa, tenacitatea, durabilitatea, radioactivitatea etc. -testarea fiabilităţii şi disponibilităţii -testarea performantelor maşinilor complete: motoare, automobile, echipament electronic etc. -testarea radiografică a sudurilor şi a îmbinărilor -analiza avariilor şi căderii sistemelor -testarea şi măsurarea indicatorilor de mediu: nivelul de poluare a aerului şi a apei etc. -servicii de certificare a produselor, inclusiv a bunurilor de larg consum, autovehiculelor, aeronavelor, containerelor presurizate, instalaţiilor nucleare etc. -testări periodice ale autovehiculelor -testarea prin utilizarea de modele şi machete (de exemplu a aeronavelor, navelor, barajelor etc.) -activităţi ale laboratoarelor poliţiei Această clasă exclude: -testarea mostrelor prelevate de la animale,
7500 -diagnosticarea imaginilor, testarea şi analiza mostrelor medicale şi dentare,
86
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de testari si analize tehnice
Informații de contact
AdresaTache Ionescu nr. 97, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.800
Profit (Lei)
8.738
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.800 | 8.738 | 728 | 11.994 | 341 | 33.534 | 21.881 | 0 |
| 2023 | 20.300 | 5.966 | 497 | 17.002 | 1.704 | 28.440 | 13.142 | 0 |
| 2022 | 14.000 | 6.936 | 578 | 14.965 | 3.067 | 19.074 | 7.176 | 0 |
| 2021 | 15.700 | 7.880 | 657 | 5.603 | 4.431 | 20.586 | 19.414 | 0 |
| 2020 | 12.950 | 4.884 | 407 | 4.484 | 5.794 | 10.223 | 11.533 | 0 |
| 2019 | 10.800 | 6.409 | 534 | 9.867 | 0 | 16.516 | 6.649 | 0 |
| 2018 | 9.900 | 5.787 | 482 | 336 | 0 | 55.222 | 54.886 | 0 |
| 2017 | 10.800 | 9.333 | 778 | 135 | 0 | 49.233 | 49.098 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.93%
Lichiditate curentă
2.8
Viteza rotație active
0.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.93%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 55.3% | 29.39% | 49.54% | 50.19% | 37.71% | 59.34% | 58.45% | 86.42% |
| Marjă profit brut | 64.17% | 34.21% | 52.49% | 52.83% | 40.49% | 62.34% | 61.45% | 89.42% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.93% | 45.4% | 96.66% | 40.59% | 42.35% | 96.39% | 10.54% | 19.01% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.47 | 0.67 | 0.63 | 0.63 | 0.81 | 0.65 | 0.18 | 0.22 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 124.06 zile | 73 zile | 86.02 zile | 0 zile | 69.76 zile | 55.3 zile | 74.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.8
Lichiditate imediată
2.8
Pondere active imobilizate
1.01%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.8 | 1.67 | 1.27 | 3.67 | 2.28 | 1.67 | 164.35 | 364.69 |
| Lichiditate imediată | 2.8 | 1.67 | 1.27 | 3.67 | 2.28 | 1.67 | 164.35 | 364.69 |
| Pondere active imobilizate | 1.01% | 5.65% | 13.85% | 17.71% | 36.17% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.99% | 94.35% | 86.15% | 82.29% | 63.83% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro