Companie
Detalii identificare
Nume firmăGALL AUTHENTICS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 33276151 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/183/2014
EUIDROONRC.J19/183/2014
Data înființării13.06.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4639
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun
Informații de contact
AdresaKossuth Lajos nr. 67, Gheorgheni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
747.333
Profit (Lei)
168.633
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 747.333 | 168.633 | 14.053 | 84.655 | 49.258 | 889.451 | 855.398 | 1 |
| 2024 | 776.361 | 117.630 | 9.803 | 212.741 | 81.686 | 839.424 | 708.478 | 1 |
| 2023 | 691.747 | 113.290 | 9.441 | 94.489 | 118.386 | 576.764 | 601.717 | 1 |
| 2022 | 673.180 | 133.056 | 11.088 | 28.496 | 8.842 | 507.105 | 488.428 | 1 |
| 2021 | 592.069 | 118.364 | 9.864 | 134.204 | 10.624 | 478.093 | 355.372 | 1 |
| 2020 | 403.748 | 72.899 | 6.075 | 118.236 | 4.178 | 349.890 | 237.008 | 1 |
| 2019 | 455.791 | 104.435 | 8.703 | 98.712 | 7.806 | 254.184 | 164.109 | 1 |
| 2018 | 468.147 | 58.477 | 4.873 | 227.095 | 11.433 | 274.526 | 59.674 | 1 |
| 2017 | 122.285 | 6.405 | 534 | 168.012 | 0 | 167.670 | 1.197 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.71%
Lichiditate curentă
10.51
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.71%
Profit net per salariat
168.633 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.56% | 15.15% | 16.38% | 19.77% | 19.99% | 18.06% | 22.91% | 12.49% | 5.24% |
| Marjă profit brut | 24.75% | 17.34% | 17.2% | 20.62% | 20.78% | 18.56% | 23.86% | 14.06% | 6.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.71% | 16.6% | 18.83% | 27.24% | 33.31% | 30.76% | 63.64% | 97.99% | 100% |
| Profit net per salariat | 168.633 Lei | 117.630 Lei | 113.290 Lei | 133.056 Lei | 118.364 Lei | 72.899 Lei | 104.435 Lei | 58.477 Lei | 6.405 Lei |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
10.51
Durata medie încasare creanțe
379.71 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 0.84 | 1 | 1.3 | 1.21 | 1.14 | 1.74 | 1.64 | 0.73 |
| Viteza rotație stocuri | 10.51 | 10.29 | 4.58 | 6.55 | 5.2 | 2.92 | 5.25 | 4.13 | 1.39 |
| Durata medie încasare creanțe | 379.71 zile | 296.88 zile | 148.08 zile | 133.82 zile | 110.24 zile | 111.82 zile | 58.69 zile | 59.3 zile | 219.99 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 747.333 Lei | 776.361 Lei | 691.747 Lei | 673.180 Lei | 592.069 Lei | 403.748 Lei | 455.791 Lei | 468.147 Lei | 122.285 Lei |
Lichiditate curentă
10.51
Lichiditate imediată
9.67
Pondere active imobilizate
5.25%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.51 | 3.95 | 6.1 | 17.8 | 3.56 | 2.96 | 2.58 | 1.21 | 1 |
| Lichiditate imediată | 9.67 | 3.59 | 4.51 | 14.19 | 2.71 | 1.79 | 1.7 | 0.71 | 0.48 |
| Pondere active imobilizate | 5.25% | 8.87% | 17.03% | 1.71% | 2.17% | 1.18% | 2.98% | 4% | 0% |
| Pondere active circulante | 94.75% | 91.13% | 82.97% | 98.29% | 97.83% | 98.82% | 97.02% | 96% | 100% |
©Firme.ro