Companie
Detalii identificare
Nume firmăSKIPPER TRADING SRL
Cod unic de înregistrare33291623 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/7214/2014
EUIDROONRC.J40/7214/2014
Data înființării19.06.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaValea Ialomiţei nr. 11, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
129.742
Profit (Lei)
36.948
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129.742 | 36.948 | 3.079 | 88.896 | 9.843 | 166.655 | 87.616 | 1 |
| 2023 | 183.382 | 85.222 | 7.102 | 57.236 | 11.986 | 181.140 | 135.890 | 1 |
| 2022 | 158.414 | 112.792 | 9.399 | 1.412 | 14.521 | 116.595 | 129.704 | 1 |
| 2021 | 85.127 | 48.990 | 4.083 | 20.310 | 7.548 | 29.674 | 16.912 | 0 |
| 2020 | 350 | 0 | 0 | 39.880 | 6.512 | 388 | -32.980 | 0 |
| 2019 | 13.545 | 6.460 | 538 | 40.392 | 7.474 | 738 | -32.180 | 0 |
| 2018 | 1.287 | 980 | 82 | 39.208 | 0 | 568 | -38.640 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 40.408 | 0 | 788 | -39.620 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.17%
Lichiditate curentă
1.87
Viteza rotație active
0.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.17%
Profit net per salariat
36.948 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.48% | 46.47% | 71.2% | 57.55% | 0% | 47.69% | 76.15% | 0% |
| Marjă profit brut | 29.48% | 47.47% | 72.65% | 60.55% | 0% | 50.69% | 79.18% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 42.17% | 62.71% | 86.96% | 100% | 0% | -20.07% | -2.54% | 0% |
| Profit net per salariat | 36.948 Lei | 85.222 Lei | 112.792 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
225.99 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.74 | 0.95 | 1.21 | 2.29 | 0.05 | 1.65 | 2.27 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 225.99 zile | 289.26 zile | 230.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.742 Lei | 183.382 Lei | 158.414 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.87
Lichiditate imediată
1.87
Pondere active imobilizate
5.58%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.87 | 3.16 | 82.57 | 1.46 | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 1.87 | 3.16 | 82.57 | 1.46 | 0.01 | 0.02 | 0.01 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 5.58% | 6.21% | 11.07% | 20.28% | 94.38% | 91.01% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 94.42% | 93.79% | 88.93% | 79.72% | 5.62% | 8.99% | 100% | 100% |
©Firme.ro