Companie
Detalii identificare
Nume firmăHARU TRAINING SRL
Cod unic de înregistrare33325980 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2040/2014
EUIDROONRC.J12/2040/2014
Data înființării27.06.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaTăşnad nr. 1, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
214.937
Profit (Lei)
62.253
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 214.937 | 62.253 | 5.188 | 15.184 | 472 | 76.494 | 62.493 | 1 |
| 2024 | 278.767 | 72.092 | 6.008 | 9.616 | 2.122 | 79.826 | 72.332 | 1 |
| 2023 | 226.035 | 57.613 | 4.801 | 10.373 | 8.048 | 62.904 | 57.853 | 1 |
| 2022 | 194.270 | 72.180 | 6.015 | 10.881 | 14.883 | 74.779 | 72.420 | 1 |
| 2021 | 161.486 | 77.486 | 6.457 | 7.140 | 5.005 | 79.861 | 77.726 | 0 |
| 2020 | 117.331 | 66.453 | 5.538 | 2.288 | 6.139 | 63.642 | 66.693 | 0 |
| 2019 | 82.037 | 21.793 | 1.816 | 443 | 0 | 25.157 | 24.714 | 0 |
| 2018 | 93.585 | 5.850 | 488 | 9.819 | 0 | 27.372 | 17.553 | 0 |
| 2017 | 16.933 | 7.392 | 616 | 2.310 | 0 | 14.013 | 11.703 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Lichiditate curentă
5.04
Viteza rotație active
2.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.62%
Profit net per salariat
62.253 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.96% | 25.86% | 25.49% | 37.15% | 47.98% | 56.64% | 26.56% | 6.25% | 43.65% |
| Marjă profit brut | 29.94% | 26.84% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.62% | 99.67% | 99.59% | 99.67% | 99.69% | 99.64% | 88.18% | 33.33% | 63.16% |
| Profit net per salariat | 62.253 Lei | 72.092 Lei | 57.613 Lei | 72.180 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.79
Viteza rotație stocuri
180.77
Durata medie încasare creanțe
90.08 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.79 | 3.4 | 3.19 | 2.17 | 1.9 | 1.68 | 3.26 | 3.42 | 1.21 |
| Viteza rotație stocuri | 180.77 | 218.47 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 90.08 zile | 94.07 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 214.937 Lei | 278.767 Lei | 226.035 Lei | 194.270 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.04
Lichiditate imediată
4.96
Pondere active imobilizate
0.61%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.04 | 8.3 | 6.06 | 6.87 | 11.19 | 27.82 | 56.79 | 2.79 | 6.07 |
| Lichiditate imediată | 4.96 | 8.17 | 6.06 | 6.87 | 11.19 | 27.82 | 56.79 | 2.79 | 6.07 |
| Pondere active imobilizate | 0.61% | 2.59% | 11.34% | 16.6% | 5.9% | 8.8% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.39% | 97.41% | 88.66% | 83.4% | 94.1% | 91.2% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro