Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGRIA GREEN SPRING SRL
Cod unic de înregistrare RO 33347074 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000874033
EUIDROONRC.J2014000874033
Data înființării03.07.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaValea Stânii, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
137.967
Profit (Lei)
-495.798
Număr angajați
10
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 137.967 | -495.798 | -41.317 | 15.536.816 | 11.648.859 | 1.615.434 | -2.272.523 | 10 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 14.812.355 | 11.761.721 | 1.273.909 | -1.776.725 | 9 |
| 2022 | 10.104 | -507.456 | -42.288 | 14.517.418 | 11.903.038 | 1.286.738 | -1.327.642 | 10 |
| 2021 | 920.721 | -172.044 | -14.337 | 14.349.720 | 12.053.583 | 1.475.952 | -820.185 | 17 |
| 2020 | 501.731 | -693.935 | -57.828 | 14.221.610 | 12.175.124 | 1.398.345 | -648.141 | 18 |
| 2019 | 237.572 | 70.320 | 5.860 | 14.614.790 | 12.081.189 | 2.579.395 | 45.794 | 19 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 11.125.366 | 6.223.668 | 4.877.172 | -24.526 | 2 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 2.450 | 0 | 180 | -2.270 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-359.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.82%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-359.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.82%
Profit net per salariat
-49.580 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -359.36% | 0% | -5022.33% | -18.69% | -138.31% | 29.6% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 42.31% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.82% | 0% | 38.22% | 20.98% | 100% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -49.580 Lei | 0 Lei | -50.746 Lei | -10.120 Lei | -38.552 Lei | 3.701 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.16
Durata medie încasare creanțe
1586.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0 | 0 | 0.07 | 0.04 | 0.02 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.16 | 0 | 0.01 | 1.15 | 0.6 | 0.27 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1586.01 zile | 0 | 15011.85 zile | 149.19 zile | 256.69 zile | 665.45 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 13.797 Lei | 0 Lei | 1.010 Lei | 54.160 Lei | 27.874 Lei | 12.504 Lei | 0 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
87.82%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.09 | 0.09 | 0.1 | 0.1 | 0.18 | 0.44 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.03 | 0.03 | 0.05 | 0.04 | 0.12 | 0.44 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 87.82% | 90.23% | 90.24% | 89.09% | 89.7% | 82.41% | 56.06% | 0% |
| Pondere active circulante | 12.18% | 9.77% | 9.76% | 10.91% | 10.3% | 17.59% | 43.94% | 100% |
©Firme.ro