Companie
Detalii identificare
Nume firmăONE CONNECT HR SRL
Cod unic de înregistrare33411746 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2231/2014
EUIDROONRC.J12/2231/2014
Data înființării23.07.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7022
Această clasă include acordarea de consultaţii, îndrumare şi asistenţă operaţională pentru firme şi alte organizaţii pe probleme de management, cum ar fi: planificarea strategică şi organizatorică, procese de retehnologizare, managementul schimbărilor, reducerea costurilor şi alte probleme financiare; obiective şi strategii de marketing; planificarea, şi politici privind resursele umane; strategii de compensare şi pensionare; planificarea producţiei şi planificarea controlului. Aceste servicii pentru afaceri pot include consultanţă, îndrumare sau asistenţă operaţională pentru firme şi servicii publice cu privire la: -proiectarea metodelor sau procedurilor contabile, programe de contabilizare a costurilor, proceduri de control bugetar -consultanţă şi asistenţă acordată firmelor şi serviciilor publice pentru planificare, organizare eficientă şi control, managementul informaţiei etc. Această clasă exclude: -proiectarea de software (programe) pentru sisteme de contabilitate,
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
6201 -consultanţă şi reprezentare juridică,
6910 -activităţi de contabilitate şi audit financiar, consultanţă în domeniul fiscal,
6920 -activităţi de consultanţă legate de arhitectură şi inginerie,
7111; 7112 -activităţi de consultanţă legate de mediul înconjurător, agronomie, securitate şi similare,
7490 -activităţi de consultanţă privind selecţia şi plasarea forţei de muncă,
7810 -activităţi de consultanţă în învăţământ,
8560
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati ale directiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activitati de management si de consultanta in management
Obiect activitateActivitati de consultanta pentru afaceri si management
Informații de contact
AdresaG-Ral Ion Dragalina nr. 81, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.400
Profit (Lei)
-811
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.400 | -811 | -68 | 996 | 0 | 12.964 | 11.968 | 1 |
| 2023 | 15.839 | 1.854 | 155 | 5.261 | 1.709 | 27.131 | 23.579 | 1 |
| 2022 | 59.279 | 21.467 | 1.789 | 6.951 | 3.761 | 24.915 | 21.725 | 1 |
| 2021 | 127.704 | 90.102 | 7.509 | 3.933 | 295 | 100.476 | 97.058 | 1 |
| 2020 | 79.207 | 32.501 | 2.708 | 4.690 | 1.223 | 40.221 | 36.956 | 1 |
| 2019 | 43.414 | 2.487 | 207 | 29.637 | 2.426 | 31.490 | 4.454 | 1 |
| 2018 | 69.012 | 30.843 | 2.570 | 12.495 | 3.615 | 40.713 | 31.968 | 1 |
| 2017 | 80.724 | 38.652 | 3.221 | 5.722 | 240 | 45.206 | 39.724 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-57.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.78%
Lichiditate curentă
13.02
Viteza rotație active
0.11
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-57.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.78%
Profit net per salariat
-811 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -57.93% | 11.71% | 36.21% | 70.56% | 41.03% | 5.73% | 44.69% | 47.88% |
| Marjă profit brut | 0% | 15.34% | 37.19% | 71.55% | 41.96% | 6.73% | 45.69% | 57.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -6.78% | 7.86% | 98.81% | 92.83% | 87.95% | 55.84% | 96.48% | 97.3% |
| Profit net per salariat | -811 Lei | 1.854 Lei | 21.467 Lei | 90.102 Lei | 32.501 Lei | 2.487 Lei | 30.843 Lei | 38.652 Lei |
Viteza rotație active
0.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
215.87 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.11 | 0.55 | 2.07 | 1.27 | 1.91 | 1.28 | 1.56 | 1.78 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 215.87 zile | 20.19 zile | 0 zile | 75.55 zile | 0 zile | 0 zile | 0.01 zile | 20.14 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.400 Lei | 15.839 Lei | 59.279 Lei | 127.704 Lei | 79.207 Lei | 43.414 Lei | 69.012 Lei | 80.724 Lei |
Lichiditate curentă
13.02
Lichiditate imediată
13.02
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.02 | 5.16 | 3.58 | 25.55 | 8.58 | 1.06 | 3.26 | 7.9 |
| Lichiditate imediată | 13.02 | 5.16 | 3.58 | 25.55 | 8.58 | 1.06 | 3.26 | 7.9 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 5.93% | 13.12% | 0.29% | 2.95% | 7.15% | 8.16% | 0.53% |
| Pondere active circulante | 100% | 94.07% | 86.88% | 99.71% | 97.05% | 92.85% | 91.84% | 99.47% |
©Firme.ro