Companie
Detalii identificare
Nume firmăGIPY-MAMY SRL
Cod unic de înregistrare33532705 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10113/2014
EUIDROONRC.J40/10113/2014
Data înființării01.09.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaHumuleşti nr. 13, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
30.285
Profit (Lei)
6.001
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30.285 | 6.001 | 500 | 6.085 | 0 | 6.896 | 811 | 1 |
| 2023 | 26.100 | 1.134 | 95 | 6.568 | 0 | 1.378 | -5.190 | 1 |
| 2022 | 20.950 | 338 | 28 | 8.473 | 0 | 2.149 | -6.324 | 1 |
| 2021 | 14.123 | 0 | 0 | 8.533 | 0 | 1.870 | -6.663 | 1 |
| 2020 | 7.860 | 0 | 0 | 8.678 | 0 | 3.039 | -5.639 | 1 |
| 2019 | 30.650 | 1.087 | 91 | 3.041 | 0 | 4.600 | 1.559 | 0 |
| 2018 | 31.504 | 1.472 | 123 | 3.049 | 0 | 4.993 | 1.944 | 1 |
| 2017 | 34.900 | 2.899 | 242 | 1.878 | 0 | 5.249 | 3.371 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.13
Viteza rotație active
4.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
6.001 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.82% | 4.34% | 1.61% | 0% | 0% | 3.55% | 4.67% | 8.31% |
| Marjă profit brut | 23.9% | 5.17% | 2.8% | 0% | 0% | 6.55% | 7.68% | 11.31% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -21.85% | -5.34% | 0% | 0% | 69.72% | 75.72% | 86% |
| Profit net per salariat | 6.001 Lei | 1.134 Lei | 338 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | 1.472 Lei | n/a |
Viteza rotație active
4.39
Viteza rotație stocuri
22.22
Durata medie încasare creanțe
0.47 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.39 | 18.94 | 9.75 | 7.55 | 2.59 | 6.66 | 6.31 | 6.65 |
| Viteza rotație stocuri | 22.22 | 24.01 | 21.94 | 63.9 | 2.78 | 7.65 | 6.58 | 9.57 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.47 zile | 0 zile | 0 zile | 16.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 30.285 Lei | 26.100 Lei | 20.950 Lei | 14.123 Lei | 7.860 Lei | n/a | 31.504 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.13
Lichiditate imediată
0.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.13 | 0.21 | 0.25 | 0.22 | 0.35 | 1.51 | 1.64 | 2.79 |
| Lichiditate imediată | 0.91 | 0.04 | 0.14 | 0.19 | 0.02 | 0.2 | 0.07 | 0.85 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro