Companie
Detalii identificare
Nume firmăFRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL
Cod unic de înregistrare33549855 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/978/2014
EUIDROONRC.J17/978/2014
Data înființării04.09.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaUmbrăreşti-Deal nr. 149, Umbrăreşti-Deal, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
50.593
Profit (Lei)
-212.560
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.593 | -212.560 | -17.713 | 305.048 | 625 | 69.913 | -234.510 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 253.657 | 3.209 | 629.091 | 378.643 | 0 |
| 2022 | 182.905 | 21.184 | 1.765 | 202.882 | 8.023 | 595.692 | 400.833 | 0 |
| 2021 | 253.854 | 42.045 | 3.504 | 223.619 | 0 | 603.268 | 379.649 | 1 |
| 2020 | 288.210 | 66.649 | 5.554 | 122.552 | 0 | 460.156 | 337.604 | 1 |
| 2019 | 187.906 | 174.159 | 14.513 | 22.728 | 0 | 293.684 | 270.956 | 0 |
| 2018 | 120.784 | 96.310 | 8.026 | 13.484 | 0 | 110.281 | 96.797 | 1 |
| 2017 | 346.732 | 0 | 0 | 87.936 | 0 | 88.423 | 487 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-420.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.64%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
0.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-420.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.64%
Profit net per salariat
-212.560 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -420.14% | 0% | 11.58% | 16.56% | 23.13% | 92.68% | 79.74% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 14.22% | 17.73% | 24.27% | 95.68% | 82.74% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.64% | 0% | 5.28% | 11.07% | 19.74% | 64.28% | 99.5% | 0% |
| Profit net per salariat | -212.560 Lei | n/a | n/a | 42.045 Lei | 66.649 Lei | n/a | 96.310 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
316.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.72 | 0 | 0.3 | 0.42 | 0.63 | 0.64 | 1.1 | 3.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 316.8 zile | 0 | 125.06 zile | 68.59 zile | 61.02 zile | 65.33 zile | 161.14 zile | 59.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 50.593 Lei | n/a | n/a | 253.854 Lei | 288.210 Lei | n/a | 120.784 Lei | 115.577 Lei |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
0.89%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 2.48 | 2.94 | 2.7 | 3.75 | 12.92 | 8.18 | 1.01 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 2.48 | 2.94 | 2.7 | 3.75 | 12.92 | 8.18 | 1.01 |
| Pondere active imobilizate | 0.89% | 0.51% | 1.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.11% | 99.49% | 98.67% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro