Companie
Detalii identificare
Nume firmăTURBO LINE SRL
Cod unic de înregistrare33618076 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014002765124
EUIDROONRC.J2014002765124
Data înființării24.09.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaTeleorman nr. 65, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
136.100
Profit (Lei)
-34.577
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 136.100 | -34.577 | -2.881 | 347.584 | 129.987 | 77.654 | -139.943 | 1 |
| 2024 | 98.730 | -43.736 | -3.645 | 241.183 | 73.733 | 62.085 | -105.365 | 1 |
| 2023 | 72.450 | -15.190 | -1.266 | 153.883 | 73.733 | 18.521 | -61.629 | 1 |
| 2022 | 69.370 | -12.324 | -1.027 | 434.280 | 73.733 | 155.143 | -205.404 | 1 |
| 2021 | 57.370 | -28.660 | -2.388 | 354.111 | 73.733 | 87.298 | -193.080 | 1 |
| 2020 | 46.100 | -58.486 | -4.874 | 692.895 | 73.733 | 454.741 | -164.421 | 1 |
| 2019 | 80.712 | -6.538 | -545 | 550.454 | 73.733 | 370.786 | -105.935 | 1 |
| 2018 | 34.850 | -30.129 | -2.511 | 453.395 | 70.901 | 283.097 | -99.397 | 1 |
| 2017 | 36.250 | -28.571 | -2.381 | 324.828 | 70.901 | 184.659 | -69.268 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.71%
Lichiditate curentă
0.22
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.71%
Profit net per salariat
-34.577 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.41% | -44.3% | -20.97% | -17.77% | -49.96% | -126.87% | -8.1% | -86.45% | -78.82% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.71% | 41.51% | 24.65% | 6% | 14.84% | 35.57% | 6.17% | 30.31% | 41.25% |
| Profit net per salariat | -34.577 Lei | -43.736 Lei | -15.190 Lei | -12.324 Lei | -28.660 Lei | -58.486 Lei | -6.538 Lei | -30.129 Lei | -28.571 Lei |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
1.91
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 0.73 | 0.79 | 0.3 | 0.36 | 0.09 | 0.18 | 0.1 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 1.91 | 1.65 | 5.78 | 0.47 | 0.72 | 0.1 | 0.22 | 0.12 | 0.2 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 16.63 zile | 17.36 zile | 21 zile | 26.13 zile | 0 zile | 0 zile | 22.66 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 136.100 Lei | 98.730 Lei | 72.450 Lei | 69.370 Lei | 57.370 Lei | 46.100 Lei | 80.712 Lei | 34.850 Lei | 36.250 Lei |
Lichiditate curentă
0.22
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
62.6%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.22 | 0.26 | 0.12 | 0.36 | 0.25 | 0.66 | 0.67 | 0.62 | 0.57 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.01 | 0.04 | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0 | 0 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 62.6% | 54.29% | 79.92% | 32.22% | 45.79% | 13.95% | 16.59% | 20.03% | 27.74% |
| Pondere active circulante | 37.4% | 45.71% | 20.08% | 67.78% | 54.21% | 86.05% | 83.41% | 79.97% | 72.26% |
©Firme.ro