Companie
Detalii identificare
Nume firmăUNIBALL TRADING SRL
Cod unic de înregistrare RO 33691514 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014011886409
EUIDROONRC.J2014011886409
Data înființării15.10.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaBucureştii Noi nr. 233B, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
63.241
Profit (Lei)
-39.362
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.241 | -39.362 | -3.280 | 6.224.370 | 395.276 | 6.040.955 | 211.861 | 1 |
| 2023 | 62.113 | 0 | 0 | 3.489.576 | 403.664 | 3.337.135 | 251.223 | 1 |
| 2022 | 63.004 | 0 | 0 | 3.415.322 | 412.051 | 3.308.677 | 305.406 | 1 |
| 2021 | 39.970 | 0 | 0 | 2.986.716 | 420.439 | 2.897.598 | 331.321 | 1 |
| 2020 | 205.585 | 157.175 | 13.098 | 2.989.408 | 428.827 | 2.952.538 | 391.957 | 1 |
| 2019 | 187.073 | 157.271 | 13.106 | 2.958.025 | 437.215 | 2.755.592 | 234.782 | 1 |
| 2018 | 105.212 | 17.540 | 1.462 | 1.656.676 | 583.572 | 1.150.590 | 77.486 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 49.820 | 33.180 | 76.586 | 59.946 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-62.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.58%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-62.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-18.58%
Profit net per salariat
-39.362 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -62.24% | 0% | 0% | 0% | 76.45% | 84.07% | 16.67% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -18.58% | 0% | 0% | 0% | 40.1% | 66.99% | 22.64% | 0% |
| Profit net per salariat | -39.362 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 157.175 Lei | 157.271 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
1.45
Durata medie încasare creanțe
33899.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1.45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 33899.51 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 63.241 Lei | 62.113 Lei | 63.004 Lei | 39.970 Lei | 205.585 Lei | 187.073 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.96
Pondere active imobilizate
6.14%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.97 | 0.96 | 0.97 | 0.97 | 0.99 | 0.93 | 0.69 | 1.54 |
| Lichiditate imediată | 0.96 | 0.96 | 0.97 | 0.97 | 0.99 | 0.93 | 0.69 | 1.54 |
| Pondere active imobilizate | 6.14% | 10.79% | 11.07% | 12.67% | 12.68% | 13.69% | 33.65% | 30.23% |
| Pondere active circulante | 93.86% | 89.21% | 88.93% | 87.33% | 87.32% | 86.31% | 66.35% | 69.77% |
©Firme.ro