Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRIS ABC JUNIOR SRL
Cod unic de înregistrare RO 33745215 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014001394031
EUIDROONRC.J2014001394031
Data înființării29.10.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCpt. Valter Mărăcineanu nr. 23, Sat Valea Plopilor | Comuna Ghimpaţi, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.030.417
Profit (Lei)
471.948
Număr angajați
4
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.030.417 | 471.948 | 39.329 | 239.137 | 130.021 | 590.710 | 481.594 | 4 |
| 2024 | 355.733 | -11.553 | -963 | 147.576 | 70.309 | 176.413 | 99.146 | 4 |
| 2023 | 709.134 | 325.677 | 27.140 | 122.451 | 58.930 | 387.940 | 325.918 | 3 |
| 2022 | 498.488 | 214.999 | 17.917 | 69.168 | 35.992 | 243.723 | 211.981 | 4 |
| 2021 | 406.423 | 0 | 0 | 73.916 | 38.610 | 31.637 | -3.017 | 4 |
| 2020 | 510.555 | 229.906 | 19.159 | 74.980 | 43.217 | 373.426 | 342.096 | 4 |
| 2019 | 355.616 | 88.691 | 7.391 | 66.683 | 4.707 | 202.166 | 140.190 | 6 |
| 2018 | 344.612 | 52.494 | 4.375 | 134.768 | 19.523 | 166.744 | 51.499 | 7 |
| 2017 | 268.197 | 61.977 | 5.165 | 70.843 | 0 | 69.848 | -995 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
45.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98%
Lichiditate curentă
2.47
Viteza rotație active
1.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
45.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98%
Profit net per salariat
117.987 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 45.8% | -3.25% | 45.93% | 43.13% | 0% | 45.03% | 24.94% | 15.23% | 23.11% |
| Marjă profit brut | 48.22% | 0% | 46.97% | 44.14% | 0% | 45.97% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98% | -11.65% | 99.93% | 100% | 0% | 67.21% | 63.26% | 100% | -6228.84% |
| Profit net per salariat | 117.987 Lei | -2.888 Lei | 108.559 Lei | 53.750 Lei | 0 Lei | 57.477 Lei | 14.782 Lei | 7.499 Lei | 10.330 Lei |
Viteza rotație active
1.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
200.9 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.43 | 1.44 | 1.59 | 1.78 | 5.79 | 1.23 | 1.72 | 1.85 | 3.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 20321.15 | 4909.18 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 200.9 zile | 176.33 zile | 185.51 zile | 30.88 zile | 12.21 zile | 33.33 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 257.604 Lei | 88.933 Lei | 236.378 Lei | 124.622 Lei | 101.606 Lei | 127.639 Lei | 59.269 Lei | 49.230 Lei | 44.700 Lei |
Lichiditate curentă
2.47
Lichiditate imediată
2.47
Pondere active imobilizate
18.04%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.47 | 1.2 | 3.17 | 3.52 | 0.43 | 4.98 | 3.03 | 1.24 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 2.47 | 1.2 | 3.17 | 3.52 | 0.43 | 4.98 | 3.03 | 1.24 | 0.99 |
| Pondere active imobilizate | 18.04% | 28.5% | 13.19% | 12.87% | 54.96% | 10.37% | 2.28% | 10.48% | 0% |
| Pondere active circulante | 81.96% | 71.5% | 86.81% | 87.13% | 45.04% | 89.63% | 97.72% | 89.52% | 100% |
©Firme.ro