Companie
Detalii identificare
Nume firmăENE EVENT CONCEPT S.R.L.
Cod unic de înregistrare33793999 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1462/2014
EUIDROONRC.J3/1462/2014
Data înființării12.11.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9329
Această clasă include activităţi recreative şi distractive (cu excepţia bâlciurilor şi a parcurilor de distracţii) neclasificate în altă parte: -activităţi ale parcurilor recreative (fără cazare) -exploatarea facilităţilor de transport recreativ, de exemplu porturi turistice -exploatarea pârtiilor de schi -închirierea echipamentului de agrement , ca parte integrantă a facilităţilor recreative -târguri şi expoziţii de natură recreativă -activităţi ale plajelor, inclusiv închirierea de cabine de baie, vestiare, scaune etc. -funcţionarea ringurilor de dans Această clasă include de asemenea activităţile producătorilor sau organizatorilor de evenimente recreative sau distractive în direct, altele decât cele artistice sau sportive, cu sau fără facilităţi. Aceată clasă exclude: - funcţionarea telefericelor, funicularelor, schi-lifturilor,
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
4939 -croaziere de pescuit,
5010, 5030 -asigurarea spaţiului şi a facilităţilor pentru scurte sejururi ale vizitatorilor în parcuri, păduri recreative şi pe terenuri de camping,
5530 -parcuri de caravane, tabere recreative, tabere de vânătoare şi pescuit, campinguri,
5530 -activităţi de servire a băuturilor în discoteci,
5630 -activităţi ale trupelor de teatru şi de circ,
9001
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati recreative si distractive n.c.a.
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
180.862
Profit (Lei)
25.388
Număr angajați
1
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 180.862 | 25.388 | 2.116 | 3.319 | 91.941 | 88.133 | 176.755 | 1 |
| 2023 | 143.027 | 12.802 | 1.067 | 4.587 | 23.970 | 212.413 | 231.796 | 1 |
| 2022 | 134.803 | 52.415 | 4.368 | 9.111 | 6.619 | 221.486 | 218.994 | 1 |
| 2021 | 110.672 | 66.049 | 5.504 | 3.444 | 18.397 | 151.626 | 166.579 | 1 |
| 2020 | 10.960 | 0 | 0 | 2.402 | 0 | 102.932 | 100.530 | 1 |
| 2019 | 25.936 | 11.091 | 924 | 1.281 | 0 | 107.891 | 106.610 | 1 |
| 2018 | 40.971 | 27.958 | 2.330 | 1.538 | 0 | 97.057 | 95.519 | 1 |
| 2017 | 74.246 | 48.687 | 4.057 | 1.862 | 0 | 69.423 | 67.561 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
14.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.36%
Lichiditate curentă
26.55
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.36%
Profit net per salariat
25.388 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.04% | 8.95% | 38.88% | 59.68% | 0% | 42.76% | 68.24% | 65.58% |
| Marjă profit brut | 14.93% | 9.8% | 39.76% | 62.62% | 0% | 44.78% | 69.24% | 66.57% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.36% | 5.52% | 23.93% | 39.65% | 0% | 10.4% | 29.27% | 72.06% |
| Profit net per salariat | 25.388 Lei | 12.802 Lei | 52.415 Lei | 66.049 Lei | 0 Lei | 11.091 Lei | 27.958 Lei | 48.687 Lei |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
124.08 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 0.61 | 0.59 | 0.65 | 0.11 | 0.24 | 0.42 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 124.08 zile | 265.36 zile | 219.76 zile | 238.8 zile | 2437.87 zile | 885.59 zile | 363.67 zile | 152.94 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 180.862 Lei | 143.027 Lei | 134.803 Lei | 110.672 Lei | 10.960 Lei | 25.936 Lei | 40.971 Lei | 74.246 Lei |
Lichiditate curentă
26.55
Lichiditate imediată
26.55
Pondere active imobilizate
51.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 26.55 | 46.31 | 24.31 | 44.03 | 42.85 | 84.22 | 63.11 | 37.28 |
| Lichiditate imediată | 26.55 | 46.31 | 24.31 | 44.03 | 42.85 | 84.22 | 63.11 | 37.28 |
| Pondere active imobilizate | 51.06% | 10.14% | 2.9% | 10.82% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 48.94% | 89.86% | 97.1% | 89.18% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro