Companie
Detalii identificare
Nume firmăALL NUTRITION SRL
Cod unic de înregistrare33809203 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3271/2014
EUIDROONRC.J12/3271/2014
Data înființării17.11.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5819
Această clasă include:
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateAlte activitati de editare
Informații de contact
Adresa21 Decembrie 1989 nr. 30, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
99.934
Profit (Lei)
70.053
Număr angajați
0
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99.934 | 70.053 | 5.838 | 5.612 | 3.083 | 72.822 | 70.293 | 0 |
| 2023 | 61.929 | 39.766 | 3.314 | 4.657 | 0 | 47.149 | 42.543 | 0 |
| 2022 | 44.534 | 35.147 | 2.929 | 2.706 | 1.469 | 38.098 | 35.387 | 0 |
| 2021 | 69.064 | 48.053 | 4.004 | 2.702 | 5.593 | 96.301 | 94.883 | 0 |
| 2020 | 40.980 | 27.186 | 2.266 | 2.906 | 10.653 | 60.203 | 60.830 | 0 |
| 2019 | 47.962 | 33.404 | 2.784 | 2.253 | 0 | 35.897 | 33.644 | 0 |
| 2018 | 30.092 | 16.585 | 1.382 | 1.460 | 0 | 14.229 | 12.769 | 0 |
| 2017 | 13.336 | 0 | 0 | 1.894 | 0 | 14.907 | 13.013 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
70.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Lichiditate curentă
12.98
Viteza rotație active
1.32
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
70.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 70.1% | 64.21% | 78.92% | 69.58% | 66.34% | 69.65% | 55.11% | 0% |
| Marjă profit brut | 83.79% | 75.37% | 81.86% | 72.22% | 69.13% | 72.65% | 58.12% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.66% | 93.47% | 99.32% | 50.64% | 44.69% | 99.29% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.32
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
63.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.32 | 1.31 | 1.13 | 0.68 | 0.58 | 1.34 | 2.11 | 0.89 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 63.73 zile | 12.08 zile | 16.8 zile | 34.21 zile | 28.23 zile | 27.66 zile | 25.71 zile | 39.74 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 13.336 Lei |
Lichiditate curentă
12.98
Lichiditate imediată
12.98
Pondere active imobilizate
4.06%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.98 | 10.12 | 14.08 | 35.64 | 20.72 | 15.93 | 9.75 | 7.87 |
| Lichiditate imediată | 12.98 | 10.12 | 14.08 | 35.64 | 20.72 | 15.93 | 9.75 | 7.87 |
| Pondere active imobilizate | 4.06% | 0% | 3.71% | 5.49% | 15.03% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 95.94% | 100% | 96.29% | 94.51% | 84.97% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro