Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRIAND CLEAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 33809718 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2014000656154
EUIDROONRC.J2014000656154
Data înființării17.11.2014 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaTabaci nr. 4, Târgovişte, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
671.405
Profit (Lei)
135.574
Număr angajați
3
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 671.405 | 135.574 | 11.298 | 398.137 | 171.825 | 447.689 | 221.377 | 3 |
| 2024 | 384.159 | 44.869 | 3.739 | 250.079 | 133.894 | 213.100 | 96.915 | 2 |
| 2023 | 266.869 | 71.040 | 5.920 | 212.262 | 123.696 | 238.438 | 149.872 | 3 |
| 2022 | 155.449 | 19.618 | 1.635 | 187.727 | 123.696 | 142.863 | 78.832 | 2 |
| 2021 | 192.547 | 11.931 | 994 | 187.260 | 124.362 | 122.112 | 59.214 | 1 |
| 2020 | 128.347 | 0 | 0 | 44.870 | 2.599 | 89.554 | 47.283 | 2 |
| 2019 | 378.400 | 163.064 | 13.589 | 37.350 | 601 | 125.631 | 88.882 | 3 |
| 2018 | 250.606 | 33.719 | 2.810 | 125.487 | 601 | 50.704 | -74.182 | 3 |
| 2017 | 142.569 | 0 | 0 | 132.277 | 818 | 25.490 | -107.901 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.24%
Lichiditate curentă
1.12
Viteza rotație active
1.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.24%
Profit net per salariat
45.191 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.19% | 11.68% | 26.62% | 12.62% | 6.2% | 0% | 43.09% | 13.45% | 0% |
| Marjă profit brut | 22.25% | 14.03% | 27.83% | 14.13% | 7.18% | 0% | 44.09% | 14.46% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 61.24% | 46.3% | 47.4% | 24.89% | 20.15% | 0% | 100% | -45.45% | 0% |
| Profit net per salariat | 45.191 Lei | 22.435 Lei | 23.680 Lei | 9.809 Lei | 11.931 Lei | 0 Lei | 54.355 Lei | 11.240 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.08
Viteza rotație stocuri
13.27
Durata medie încasare creanțe
123.11 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.08 | 1.11 | 0.74 | 0.58 | 0.78 | 1.39 | 3 | 4.88 | 5.42 |
| Viteza rotație stocuri | 13.27 | 5.46 | 3.96 | 6.58 | 9.74 | 39.86 | 1065.92 | 268.03 | 40 |
| Durata medie încasare creanțe | 123.11 zile | 96.65 zile | 157.61 zile | 157.29 zile | 134.19 zile | 99.49 zile | 24.87 zile | 26.77 zile | 37.64 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 223.802 Lei | 192.080 Lei | 88.956 Lei | 77.725 Lei | 192.547 Lei | 64.174 Lei | 126.133 Lei | 83.535 Lei | 35.642 Lei |
Lichiditate curentă
1.12
Lichiditate imediată
1
Pondere active imobilizate
27.74%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.12 | 0.85 | 1.12 | 0.76 | 0.65 | 2 | 3.36 | 0.4 | 0.19 |
| Lichiditate imediată | 1 | 0.57 | 0.81 | 0.64 | 0.55 | 1.92 | 3.35 | 0.4 | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 27.74% | 38.59% | 34.16% | 46.4% | 50.46% | 2.82% | 0.48% | 1.17% | 3.11% |
| Pondere active circulante | 72.26% | 61.41% | 65.84% | 53.6% | 49.54% | 97.18% | 99.52% | 98.83% | 96.89% |
©Firme.ro